علم و دانش

گزارش مالی هواوی در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ منتشر شد

گزارش مالی هواوی در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ منتشر شد

گزارش مالی هواوی در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این برند چینی به درآمد ۶۴.۸ میلیارد دلاری رسیده و رشد ۱۳.۱ درصدی را تجربه کرده است.

پس از شیوع همه‌گیر ویروس کرونا در دنیا و گسترش آن در همه کشورها، فناوری‌های ارتباطی نه تنها به یک ابزار مهم برای مقابله با ویروس تبدیل شده، بلکه موتور محرکی برای بهبود وضعیت اقتصادی محسوب می‌شود. هواوی نیز سعی کرده تا با همکاری تنگاتنگ با اپراتورها و صنایع مختلف در ارائه شبکه‌های ارتباطی با ثبات نقش خودش را ایفا کند تا کار مبارزه با ویروس و از سرگیری فعالیت‌های اقتصادی به بهترین شکل ادامه پیدا کند.

جزئیات گزارش مالی هواوی در نیمه اول سال ۲۰۲۰

بنا بر گزارش مالی که به تازگی منتشر شده است، هواوی درآمد ۶۴.۸ میلیارد دلاری را در نیمه نخست سال ۲۰۲۰ تجربه کرده که رشد ۱۳.۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل را نشان می‌دهد.

مجموعه هواوی شامل ۳ بخش اصلی است. مصرف کننده (گوشی هوشمند و سایر محصولات دیجیتال)، مخابرات و زیرساخت و بخش راهکارهای هوشمند، که هر کدام به ترتیب ۳۶.۵، ۲۲.۸ و ۵.۱ میلیارد دلار درآمد داشته‌اند.

هواوی به واسطه تحقق تعهدات خود در بخش مخابرات، گوشی های هوشمند و … قادر به کسب چنین موفقیتی در بخش مالی شده است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.لینک منبع: گجت نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

هفده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا