علم و دانش

وزیر ارتباطات از ارائه مجدد بسته های اینترنت شبانه خبر داد

وزیر ارتباطات از ارائه مجدد بسته های اینترنت شبانه خبر داد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت با پیگیری‌های انجام شده بسته های اینترنت شبانه مجددا توسط اپراتورهای تلفن همراه به مشترکان ارائه خواهند شد.

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عنوان کرد طرح منع ارائه بسته های اینترنت شبانه از حدود یک سال و نیم قبل توسط مراجع فرهنگی به اپراتورهای تلفن همراه ابلاغ شد، اما این طرح به دلیل شیوع ویروس کرونا به شکل جدی و کامل به مرحله اجرا نرسید. وی افزود البته اپراتورهای تلفن همراه از یکسال قبل ارائه این بسته‌ها را محدود کرده بودند.

جزئیات ارائه مجدد بسته های اینترنت شبانه

وزیر ارتباطات در ادامه گفته‌های خود بیان کرد دیدگاه برخی از مراجع فرهنگی این بود که بسته‌های شبانه باعث می‌شود دانش آموزان و دانشجویان شب بیدار بمانند؛ ما گفتیم اگر اینترنت نباشد با چیز دیگری بیدار می‌مانند و ماهواره می‌بینند.

آذری جهرمی در ادامه اظهار کرد با پیگیری‌هایی که انجام شد قرار است اپراتورهای تلفن همراه مجددا بسته‌های شبانه را به مشترکان خود ارائه دهند. گفتنی است وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مدتی قبل با اعتراض نسبت به حذف این بسته‌ها گفت از عرضه این این بسته‌ها دفاع خواهم کرد و عرضه آنها را برای رقابت در بازار مفید می‌دانم.

منبعirnaلینک منبع: گجت نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن