علم و دانش

قابلیت ترجمه زنده صدا به گوگل ترنسلیت اندروید اضافه شد

قابلیت ترجمه زنده صدا به گوگل ترنسلیت اندروید اضافه شد

قابلیت ترجمه زنده صدا به نسخه اندروید اپلیکیشن مترجم گوگل ترنسلیت اضافه شد. اکنون Google Translate می‌تواند صدای افراد را به صورت بلادرنگ ترجمه کرده و متن آن را نشان بدهد.

قابلیت ترجمه زنده صدا به نسخه اندروید سیستم مترجم شرکت گوگل اضافه شد. Google Translate اکنون برای هشت زبان زنده دنیا از این ویژگی پشتیبانی می‌شود. این زبان‌ها شامل انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، هندی، پرتغالی، روسی، اسپانیایی و تایلندی است. قرار است در آینده و به مرور زمان، زبان‌های بیشتری به فهرست پشتیبانی اضافه شوند.

قابلیت ترجمه زنده صدا

از طریق قابلیت لایو ترنسکریپشن، کاربر می‌تواند صدای فردی که به یکی از زبان‌های نام برده در بالا صحبت می‌کند را ضبط کرده و به صورت بلادرنگ متن ترجمه شده را روی نمایشگر مشاهده کند. بعد از دریافت آپدیت جدید گوگل ترنسلیت، یک‌ آیکون جدید در هوم اسکرین مشاهده می‌کنید. با لمس آن وارد بخش Transcribe خواهید شد. می‌توان برای بهبود تجربه رابط کاربری، اندازه متن را تغییر داد.

قابلیت ترجمه زنده صدا

بر اساس گفته‌های گوگل، برای دریافت بهترین نتیجه حین استفاده از قابلیت Transcribe گوگل ترنسلیت یک فرد باید در مکانی ساکت صحبت کند. هنوز درباره افزوده شدن قابلیت جدید به نسخه آی او اس اپلیکیشن Google Translate خبری در دسترس نیست.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا