علم و دانش

اینستاگرام مسدود کردن دیگر کاربران را راحت تر می کند

اینستاگرام مسدود کردن دیگر کاربران را راحت تر می کند

ترول‌ها و استاکر‌ها یک معضل مهم در شبکه‌های اجتماعی هستند، به‌ویژه هنگامی که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند مشخصات خود را باز (عمومی) کنند، اما هنوز هم افراد به‌راحتی می‌تواند نظرات خود را راحت و بدون هیچ سانسوری ابراز کنند.

اینستاگرام خانه بسیاری از اینفلوئنسرها است و در تلاش است تا به کاربران در مدیریت فالوورهای خودشان کمک کند. حالا یک مهندس به نام الساندرو پالوزی (Alessandro Paluzzi) دریافت که اینستاگرام در حال کار بر روی دو ابزار جدید برای جلوگیری از دیدن پست‌های کاربران، توسط دیگر کاربران است.

Instagram

اولین قابلیت توانایی مسدود کردن فالوورها به‌صورت دسته‌جمعی است. این اقدام باعث خواهد شد که زمان کمتری برای بلاک کرذن استفاده شود.

Instagram

مورد دوم که خیلی مهم است، توانایی بلاک کردن نه‌تنها یک حساب، بلکه تمام حساب‌هایی است که در آینده توسط یک شخص به‌وجود می‌آید.

Instagram

مشخص نیست که اینستاگرام چگونه می‌خواهد حساب‌های به‌وجودآمده توسط یک شخص را بفهمد، اما بعضی از روش‌های تشخیص هویت دخیل هستند. این امکانات علاوه بر تمام ابزارهای قبلی اینستاگرام است و در آینده اضافه خواهد شد، در نتیجه کاربرانی که اکانت‌های عمومی دارند می‌توانند از آن استفاده کند.

۰لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن