معماری
خانه / علم و دانش / هواوی میت X2 ظاهرا دارای نمایشگر تاشو به سمت داخل خواهد بود
هواوی میت X2 ظاهرا دارای نمایشگر تاشو به سمت داخل خواهد بودنمایشگرهای که به سمت بیرون تا می شوند، از لحاظ هزینه، ضخامت و عمر باتری مزیت‌های زیادی نسبت به نمایشگر تاشو به سمت داخل دارند. به همین خاطر، هواوی میت X طراحی بهتری نسبت به سامسونگ گلکسی فولد دارد. با این حال، امروز یک منبع آگاه گفته است که مدل بعدی میت X یعنی میت X2، برخلاف گلکسی فولد اصلی، دارای نمایشگر تاشو به سمت داخل خواهد بود. همچنین به گفته راس یانگ (Ross Young) تحلیلگر موسسه Display Search، هواوی از یک پنل منعطف سامسونگ اما بدون لایه شیشه بسیار نازک (UTG) برای میت X2 استفاده خواهد کرد. هواوی ظاهرا اولین شرکتی خواهد بود که از نمایشگر تاشو سامسونگ استفاده می‌کند. هواوی اخیرا با عرضه بیشترین هندست در سراسر دنیا، به‌عنوان بزرگترین سازنده گوشی هوشمند شناخته شد، اما کسب‌وکار این شرکت در حال حاضر به خاطر تحریم‌های آمریکا به‌شدت تحت تهدید قرار دارد. این تحریم‌ها ممکن است نوآوری‌های هواوی در سال آینده را تحت تاثیر قرار دهد و همچنین موجب تنوع کمتری در بخش طراحی گوشی‌های تاشو شود.

هواوی میت X2 ظاهرا دارای نمایشگر تاشو به سمت داخل خواهد بود

هواوی میت X2 ظاهرا دارای نمایشگر تاشو به سمت داخل خواهد بود

نمایشگرهای که به سمت بیرون تا می شوند، از لحاظ هزینه، ضخامت و عمر باتری مزیت‌های زیادی نسبت به نمایشگر تاشو به سمت داخل دارند. به همین خاطر، هواوی میت X طراحی بهتری نسبت به سامسونگ گلکسی فولد دارد.

با این حال، امروز یک منبع آگاه گفته است که مدل بعدی میت X یعنی میت X2، برخلاف گلکسی فولد اصلی، دارای نمایشگر تاشو به سمت داخل خواهد بود.

همچنین به گفته راس یانگ (Ross Young) تحلیلگر موسسه Display Search، هواوی از یک پنل منعطف سامسونگ اما بدون لایه شیشه بسیار نازک (UTG) برای میت X2 استفاده خواهد کرد. هواوی ظاهرا اولین شرکتی خواهد بود که از نمایشگر تاشو سامسونگ استفاده می‌کند.

هواوی اخیرا با عرضه بیشترین هندست در سراسر دنیا، به‌عنوان بزرگترین سازنده گوشی هوشمند شناخته شد، اما کسب‌وکار این شرکت در حال حاضر به خاطر تحریم‌های آمریکا به‌شدت تحت تهدید قرار دارد. این تحریم‌ها ممکن است نوآوری‌های هواوی در سال آینده را تحت تاثیر قرار دهد و همچنین موجب تنوع کمتری در بخش طراحی گوشی‌های تاشو شود.

لینک منبع

درباره ی سید هادی شریفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس