علم و دانش

مقایسه گلکسی نوت ۲۰ اسنپدراگون با نسخه اگزینوس

مقایسه گلکسی نوت ۲۰ اسنپدراگون با نسخه اگزینوس

در مقایسه گلکسی نوت ۲۰ – Galaxy Note 20 با پردازنده اسنپدراگون و نسخه مجهز به پردازنده اگزینوس شاهد تفاوت‌های بین این دو مدل از پرچمداران سامسونگ باشید.

طرفداران گوشی‌های سامسونگ به خوبی از وضعیت اطلاع دارند که این شرکت، گوشی‌های خود (حتی پرچمداران) را در مناطق مختلف با چیپ‌های متفاوتی عرضه می‌کند. برای مثال ممکن است در برخی از مدل‌های گوشی گلکسی اس یا نوت ۲۰ شرکت سامسونگ، تفاوتی را در پردازنده آن که یکی اسنپدراگون و دیگری اگزینوس است را پیدا کنید.

با این وجود، برخی معتقدند که مدل اسنپدراگون بر اگزینوس برتری کامل دارد؛ درحالی که گروهی از افراد دقیقا برعکس این قضیه را قبول دارند. به همین منظور، در ویدیو زیر مشاهده خواهید کرد که دو گوشی پرچمدار و مشابه Galaxy Note 20 با نوع پردازنده‌های متفاوت اسنپدراگون و اگزینوس در یک تست سرعت در مقابل یکدیگر قرار داده می‌شوند تا بالاخره ببینیم که کدام چیپ عملکرد بهتری را از خود نشان می‌دهد.

دقت کنید که این تست تنها روی نسخه‌های متفاوت گلکسی نوت ۲۰ انجام شده و نتیجه آن مختص به این گوشی خواهد بود؛ چراکه ممکن است نسخه اگزینوس یا اسنپدراگون در گوشی‌های دیگر شرکت سامسونگ، نتیجه عکس را در برتری هرکدام از پردازنده‌ها داشته باشند.

مقایسه گلکسی نوت ۲۰ اسنپدراگون در مقابل مدل اگزینوس

دانلود ویدیوتهیه شده در استودیویگجت نیوزلینک منبع: گجت نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن