علم و دانش

نمایشگاه E3 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا رسما لغو شد

نمایشگاه E3 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا رسما لغو شد

ویروس کرونا گریبان صنعت بازی‌های ویدیویی را هم گرفت و این‌طور که پیداست نمایشگاه E3 2020 به دلیل شیوع کرونا لغو شده است.

نمایشگاه E3 بزرگ‌ترین گردهمایی دنیای بازی‌های ویدیویی است و هرساله ناشران، بازی‌سازان و خبرنگاران بی‌شماری را گردهم می‌آورد، اما امسال خبری از این روایداد عظیم و دوست‌داشتنی نیست. در بیانیه رسمی مسئولان برگزاری نمایشگاه E3 2020 پیرو لغو این رویداد، آمده است:

پس گفت‌وگو و مشاوره گرفتن از فعالین حوزه سلامت و ایمنی، برای حفظ سلامت طرفداران، غرفه‌داران، کارمندان و همکاران دیرینه‌مان تصمیم دشواری گرفتیم و مجبور به لغو E3 2020 شدیم. پیش از این قصد داشتیم از ۹ تا ۱۱ ژوئن (۲۰ تا ۲۲ خرداد) این رویداد را برگزار کنیم.

البته مسئولان برگزاری E3 در بیانیه رسمی خود آورنده‌اند به دنبال یک «رویداد آنلاین» هستند و محصولات، بازی‌ها و بخشی از آنچه که قرار بود در لس آنجلس ببینیم را به صورت آنلاین نشانمان خواند داد.

برخی شایعات طی چند ساعت اخیر نشان می‌دهند در E3 2020 به خاطر نسل جدید کنسول‌ها قرار بود شاهد رونمایی از بازی‌های مورد انتظاری همچون Batman بعدی از سوی برادران وارنر باشیم. حالا نمی‌دانیم دقیقا در آن رویداد آنلاین چه چیزی انتظارمان را می‌کشد، اما بدون شک ناشران و بازی‌سازان بی‌خیال معرفی آثار جدیدشان نخواند شد.

از سال ۱۹۹۵ تا ۲۰۱۹ نمایشگاه E3 بی‌وقفه برگزار شد و هرساله بر میزان محبوبیت و ضریب نفوذ آن افزوده می‌شد، اما امسال چنین نخواهد شد و باید هرآنچه از دنیای بازی و سرگرمی که می‌توانستیم به یکباره شاهدش باشیم را به تدریج و طی چند نمایشگاه دیگر و چند ماه ببینیم.

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − یک =

دکمه بازگشت به بالا