علم و دانش

این نکته را رعایت کنید تا سهمیه بنزین اردیبهشت ۹۹ را از دست ندهید!

این نکته را رعایت کنید تا سهمیه بنزین اردیبهشت ۹۹ را از دست ندهید!

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد برای سهمیه بنزین اردیبهشت ماه ۹۹ یک نکته وجود دارد که عدم رعایت آن باعث حذف سهمیه می‌شود. از این رو چگونه سهمیه سوخت اردیبهشت ماه را حفظ کنیم؟

شهرام رضایی، مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی عنوان کرد برای کارت سوخت فقط ۳۶۰ لیتر بنزین ذخیره در نظر گرفته شده است، از این رو اگر مالکان وسایل نقلیه از ابتدای طرح سهمیه بندی بنزین از سهمیه کارت خود استفاده نکرده باشند، به این افراد سهمیه سوخت اردیبهشت ۹۹ تعلق نخواهد گرفت.

چگونه سهمیه بنزین اردیبهشت را حفظ کنیم؟

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در ادامه با اشاره به اینکه حداکثر ظرفیت کارت‌های سوخت ۳۶۰ لیتر است عنوان کرد برای مثال اگر فردی از زمان اجرای طرح سهمیه بندی بنزین تا به امروز ۱۰ لیتر از سهمیه سوخت خود را مصرف کرده باشد، در اردیبهشت ۹۹ فقط ۱۰ لیتر به کارت سوخت این فرد تعلق خواهد گرفت و ۵۰ لیتر باقی مانده از بین می‌رود.

شهرام رضایی افزود از این رو باید مالکان وسایل نقلیه مقداری از ذخیره کارت سوخت خود را مصرف کنند تا برای سهمیه اردیبهشت ۹۹ فضا ایجاد شود. وی در پایان خاطرنشان کرد برای افزایش سقف ذخیره کارت سوخت از ۳۶۰ لیتر به ۴۲۰ لیتر به مصوبه هیئت‌دولت نیاز خواهد بود.

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + یک =

دکمه بازگشت به بالا