اقتصادی

پیشرفت ۴۵ درصدی پتروشیمی سیراف

پیشرفت ۴۵ درصدی پتروشیمی سیراف

مدیرعامل شرکت سیراف انرژی با اشاره به اینکه پتروشیمی سیراف در حال حاضر با سرمایه‌گذاری صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک صادرات در حال ساخت است و اولین واحد آن سال آینده به بهره‌برداری میرسد، گفت: پتروشیمی سیراف الان در پیشرفت ۴۵ درصدی قرار دارد.

پیشرفت 45 درصدی پتروشیمی سیراف

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، آهنگری مدیرعامل شرکت سیراف انرژی امروز در «دومین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت پتروشیمی» گفت: پتروشیمی سیراف در حال حاضر با سرمایه‌گذاری صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک صادرات در حال ساخت است و اولین واحد آن سال آینده به بهره‌برداری میرسد.

وی افزود: ما در حال حاضر امکان فروش نفت به طور مستقیم را نداریم و هم‌اکنون پتروشیمی‌ها بار اصلی تامین ارز کشور را به دوش می‌کشند.

مدیرعامل شرکت سیراف انرژی ادامه داد: در زمان ساخت یک پتروشیمی حدود ۲۰۰۰ نفر به صورت مستقیم و هزاران نفر به صورت غیرمستقیم مشغول به کار می‌شوند و در این عرصه توجه به احداث واحدهای جدید پتروشیمی کمک بزرگی به ایجاد اشتغال می‌کند. پتروشیمی سیراف الان در پیشرفت ۴۵ درصدی قرار دارد. در طراحی و ساخت این پتروشیمی تدابیر لازم در ساخت مخازن و دسترسی به بندر صادراتی در نظر گرفته شده است. همچنین از نظر تامین آب و بخار به صورت خودکفا عمل میکند.

در حال تکمیل

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

11 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا