اقتصادی

نماینده ویژه وزیر کار در راس هیاتی عازم مناطق سیل‌زده کشور می‌شود

نماینده ویژه وزیر کار در راس هیاتی عازم مناطق سیل‌زده کشور می‌شود

کریم یاوری به عنوان نماینده ویژه و تام الاختیار وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در راس هیاتی عازم مناطق سیل زده در کشور می‌شود.

نماینده ویژه وزیر کار در راس هیاتی عازم مناطق سیل‌زده کشور می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس،کریم یاوری به عنوان نماینده ویژه و تام الاختیار وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در راس هیاتی عازم مناطق سیل زده در کشور می‌شود.

با توجه به سیل اخیر در استان های شرقی کشور به ویژه در استان سیستان و بلوچستان محمد شریعتمداری وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی هیاتی مرکب از نمایندگان ، معاونت ها ، سازمان‌ها ، صندوق ها و بانک های زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به سرپرستی کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه خود را مامور بررسی ، کمک و خدمت رسانی به مناطق سیل زده کرد.

کریم یاوری اعلام کرد : این هیات قبل از عزیمت به استان با هماهنگی مسئولان مرتبط استانی به ویژه با ستاد های بحران در استان اقلام و نیازهای فوری آن ها را اخذ و به تمامی زیر مجموعه های وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اعلام تا با فوریت نسبت به تامین بخشی از اقلام ضروری و مایحتاج عمومی مورد نیاز هم وطنان عزیز سیل زده اقدام شود.

به محض انجام هماهنگی های لازم برای تامین بخشی از اقلام ضروری و مایحتاج مورد نیاز مردم که از اولویت برخوردار است، بلافاصله با هماهنگی مسئولان استان حضور پیدا کرده و نسبت به خدمت رسانی تحت مدیریت ستاد بحران استان اقدام خواهیم نمود و البته تمام امور را با توجه به شرایط به سرعت و فوریت و وقت دنبال کرده و انجام می‌نماییم.

انتهای پیام/ب

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن