فرهنگی

لبیک بنیاد روایت فتح به مطالبه رهبر انقلاب

لبیک بنیاد روایت فتح به مطالبه رهبر انقلاب

رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح در پی مطالبه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ماندگاری و ثبت فداکاری‌های مردم با تولید آثار هنری، نمایشی و پدیده‌های هنری بیانیه‌ای منتشر کرد.

لبیک بنیاد روایت فتح به مطالبه رهبر انقلاب – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید محمد یاشار نادری رئیس بنیاد فرهنگی روایت فتح در پی مطالبه رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ماندگاری و ثبت فداکاری‌های مردم با تولید آثار هنری، نمایشی و پدیده‌های هنری بیانیه را بدین شرح منتشر کرد:

هنر همواره وسیله‌ای برای ثبت و ضبط رخدادهای مهم و فراموش‌ناشدنی تاریخ بوده و هنر متعالی روایتگر ارزش‌ها و آرمان‌هایی است که خود، تاریخ‌سازند.

اعتلای هنر به عطر حضور انسان‌های عالی‌مرتبه و رهروی از راه آنان در حیات فزاینده است و ازاین‌روست که از مسیر سرمشق نائب انسان کامل می‌توان به تعالی رسید.

اینک ماییم و سرمشق زرین‌کلام معلم راه‌آشنای ما، امام خامنه‌ای (مد ظله) که فرمودند: هنرمندان با تأسی از شهید آوینی با گفتار و نوشتار و کارهای هنری و نمایشی، جزئیات این جهاد عظیم مردمی (در مبارزه با ویروس منحوس کرونا و کمک مؤمنانه) را به شیرینی روایت و آن را در تاریخ ماندگار کنند.

ما به‌عنوان میراث‌داران سید شهیدان اهل‌قلم بر این ندای تاریخ‌ساز لبیک می‌گوییم و در مسیر این موج اعتلای هنر روزگار خویش، پرتوان و پایدار درحرکتیم و گام‌های استوار بر خواهیم برداشت.

محمود کریمی از دهه سوم رمضان به تلویزیون بازمی‌گرددرهبر انقلاب: کاش افرادی بتوانند مانند شهید آوینی جهاد مقابله با کرونا را روایت کنند

چه خوش احوالی است که جهاد همواره‌ی ما در خط اشارات رهبر عزیزتر از جانمان باشد.

از دامنه‌ی فضل حضرت سبحان و بازوان اندیشه‌ی متعالی آن مرد خدا و راه‌نشان هنرمندان، برای طی مسیر تعالی مدد می‌جوییم.

انتهای پیام/+

لینک منبع تسنیم نیوز

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن