فرهنگی

عوامل تحریک برای تحریم جشنواره تئاتر فجر چه کسانی هستند؟/ جریان مشکوک یا نفوذ فرهنگی!

عوامل تحریک برای تحریم جشنواره تئاتر فجر چه کسانی هستند؟/ جریان مشکوک یا نفوذ فرهنگی!

برخی از افراد حاشیه‌ای حوزه تئاتر اقدام به تحریک اهالی تئاتر برای تحریم جشنواره فجر کرده‌اند.

عوامل تحریک برای تحریم جشنواره تئاتر فجر چه کسانی هستند؟/ جریان مشکوک یا نفوذ فرهنگی! – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش موجی از وحدت ملی ایران و ایرانیان را فراروی افکارعمومی داخلی و خارجی قرار داده است. نکته قابل تامل این که برخی از عناصر مدعی در عرصه سینما و تئاتر در همراهی با موج مردمی حمایت از ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی‌های چهره بین‌المللی مقاومت کوتاهی کرده‌اند.

اما به تازگی جریان مشکوکی به بهانه همدردی با خانواده‌های جان باختگان سقوط هواپیمای اوکراینی درصدد ایجاد اخلال در روند برگزاری جشنواره تئاتر فجر برآ‌مده‌اند.

برپایه این گزارش، نام‌هایی همچون (الف- ش)، (س-ح)، (س- پ) و یا (م- الف) در رأس این ماجرا قرار دارند؛ به نظر می‌رسد کارگردانان و هنرمندان تئاتر باید بیش از همه به کارکرد هنری و نگاه فرهنگی خود بیندیشند و تحت تأثیر این موج‌های پوشالی قرار نگیرند!

پیگیری‌های خبرنگار تسنیم مشخص می‌کند که نام این افراد بیشتر در میان برخی از کانون‌های وابسته به موسسه چند منظوره فرهنگی خانه تئاتر مطرح است. مروری کوتاه بر صفحات مجازی آنها نیز نشان دهنده این موضوع است که یکی از این افراد علاقه خاصی به مصی‌ علی‌نژاد، یکی از عوامل ضدانقلاب خارج از کشور داشته است.

فقیهه سلطانی: تحریم فجر و تلویزیون فقط ترامپ را خوشحال می‌کند!/ سالن‌های تئاتر در اختیار مافیاست

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن