علم و دانش

شرایط دورکاری کارکنان وزارت کشور بر بستر امن همراه اول فراهم شد

شرایط دورکاری کارکنان وزارت کشور بر بستر امن همراه اول فراهم شد

وزارت کشور در دوران شیوع گسترده ویروس کرونا با استفاده از بستر امن همراه اول برای کارکنان خود سرویس نوین دورکاری را پیاده‌سازی کرد.

حدود ۲.۵ ماه از شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران می‌گذرد، اما این بیماری همه‌گیر در همین مدت اندک باعث شد تا بسازی از کسب‌وکارها با مشکلات فراوانی مواجه شوند که به همین دلیل به تدریج شاهد ایجاد تحولاتی گسترده در نظام اداری هستیم. در همین راستا بسیاری از سازمان‌ها و نهادها تصمیم گرفتند تا برای کارمندان خود شرایط انجام دورکاری را مهیا سازند.

دورکاری کارکنان وزارت کشور بر بستر همراه اول

در همین رابطه وزارت کشور نیز به کمک بستر گسترده ارتباطی اپراتور همراه اول برای کارمندان خود سرویس دورکاری را پیاده‌سازی کرد تا پرسنل این وزارتخانه در سلامتی کامل کارهای خود را به انجام برسانند. وزارت کشور با استفاده از بستر شبکه امن اپراتور اول کشور توانست با کارمندان خود از طریق سیم کارت‌های همراه اول، دانگل و APN ارتباطی جمعی و همه‌جانبه را به وجود آورد.

از آنجایی که این ظرفیت در راهکار شبکه امن همراه اول ایجاد شده است، کلیه متقاضیان راهکارهای سازمانی قادر خواهند بود از این بستر با هدف ارتقای هرچه بیشتر امنیت در تبادل اطلاعات سازمانی استفاده کنند و درخواست خود را به بخش کسب و کار سازمانی در اپراتور اول کشور ارائه دهند.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا