فرهنگی

اخبار تئاتر|«او نیمه آشکار من بود» با همایون ارشادی و زهرا سعیدی روی صحنه می‌رود

اخبار تئاتر|«او نیمه آشکار من بود» با همایون ارشادی و زهرا سعیدی روی صحنه می‌رود

همایون ارشادی و زهرا سعیدی با بازی در نمایشخوانی «او نیمه آشکار من بود» به‌کارگردانی علی‌رضا حاتمی در پردیس تئاتر شهرزاد حضور خواهند داشت.

اخبار تئاتر|«او نیمه آشکار من بود» با همایون ارشادی و زهرا سعیدی روی صحنه می‌رود – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، «او نیمه آشکار من بود» به‌نویسندگی علیرضا حاتمی و حسین خرم قرار است به زندگی پر فراز و نشیب انسان‌هایی بپردازد که بر سردوراهی عقل و احساس قرار گرفته‌اند. وضعیتی که در آن عقل حکم می‌کند؛ اما دل از آن تبعیت نمی‌کند.

هادی حجازی‌فر: تنها جایی که دولت زورش رسیده تئاتر است«مجردها» در پردیس تئاتر شهرزاد

این نمایش ماجرای زوج عاشق‌پیشه‌ای است که در هیاهوی به‌وجودآمده از یک اتفاق ناخواسته در گروهی باید سرانجامی را رقم بزنند که دلخواه سرکرده‌هایشان است.

همایون ارشادی، زهرا سعیدی، سمیرا حسینی، والا آقازاده و مهدی راد بازیگرانی هستند که ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۹ در پردیس تئاتر شهرزاد را به‌صورت نمایش‌نامه‌خوانی روی صحنه اجرا خواهند برد.

جعفر پاکزاد مشاور پروژه و میعاد دلفی عکاس از دیگر عوامل این نمایش‌نامه‌خوانی هستند.

محمدمهدی سجادی نمایشنامه ژرژ پرک را کارگردانی می‌‌کند

محمدمهدی سجادی در اولین تجربه کارگردانی‌اش نمایشنامه "اضافه‌حقوق" نوشته ژرژ پرک را روی صحنه می‌برد.

سجادی، که بیش از یک دهه دستیاری کارگردان تئاتر را در پرونده کاری دارد و با کارگردان‌هایی همچون نصرالله قادری، فرشاد منظوفی‌نیا، سجاد زارع، امیرکاوه آهنین جان، السا فیروزآذر و … همکاری داشته، در اولین تجربه کارگردانی حرفه‌ای خود نمایشنامه اضافه‌حقوق را بازنویسی و روی صحنه می‌برد.

او در گپ و گفتی کوتاه خبر داد که این نمایش را برای اجرا در اسفندماه سال جاری آماده می‌کند و قرار است در یکی از سالن‌های خصوصی روی صحنه ببرد.

این نمایشنامه توسط زهره ناصحی ترجمه شده است و داستان آن درباره کارمندی ست که تلاش دارد در هر شرایط اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، بهداشتی و… تقاضای اضافه‌حقوق کند.

در این نمایش بازیگرانی همچون اسما اسدی‌زاده، ملیکا اصل‌پور، محسن بخشی، صالح خواجه، نیوشا دلشادیان، محمد دهملائی، سینا شیبانی، آنیتا قجری، علی یاراحمدی حضور دارند و این روزها مراحل تمرین را سپری می‌کنند.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن