علم و دانش

آپدیت اندروید ۱۱ برای گلکسی S2 عرضه شد!

آپدیت اندروید ۱۱ برای گلکسی S2 عرضه شد!

پس از دریافت نسخه اصلی، حال به روزرسانی اندروید ۱۱ برای گلکسی S2 توسط همان سازنده‌ها بر پایه سیستم Lineage منتشر شده است.

رام‌های غیر رسمی مدت‌هاست که روی گوشی‌های مختلف نصب می‌شوند و بسیاری از کاربران نیز از آن‌ها برای نجات گوشی خود از سالخوردگی و دریافت نکردن به روزرسانی رسمی نسخه اندروید استفاده می‌کنند. با این وجود برخی از گجت‌های قدیمی، دیگر چنین آپدیت‌هایی را حتی به صورت غیر رسمی هم دریافت نمی‌کنند.

این درحالی است که پرچمدار قدیمی سامسونگ، جدیدترین نسخه اندروید را دریافت کرده و ظاهرا با آن سازگاری دارد!

آپدیت اندروید ۱۱ برای گلکسی S2

حدودا دو ماه پیش بود که سازندگان گروه XDA Developers لیستی را برای گوشی‌هایی که می‌توانند نسخه اندروید غیر رسمی ۱۱ را دریافت کنند اعلام کرد و در میان آن‌ها، نام گوشی گلکسی اس ۲ هم دیده می‌شد. با این حال، بسیار بعید به نظر می‌رسید که کسی این رام را روی یک گوشی بسیار قدیمی که عملا کاربرد خود را به عنوان یک گجت روزمره از دست داده نصب کند. اما چنان که پیداست، نه‌تنها افراد بسیاری این رام را روی دستگاه خود نصب کرده‌اند، بلکه هم‌اکنون آپدیت آن هم عرضه شده است!

به هر حال گوشی‌های هوشمند معمولا پس از گذشت چند سال دیگر حمایتی را از سوی سازندگان خود دریافت نمی‌کنند و مرده محسوب می‌شوند. با این وجود گجتی مانند HTC HD2 برای مدتی طولانی به روزرسانی‌هایی را دریافت می‌کرد؛ اما در سال ۲۰۱۹ بود که اندروید ۶.۰ برای سامسونگ گلکسی S2 بر پایه سیستم Lineage عرضه شد و این رکورد را شکست.

حال این رکورد فراتر رفته و اندروید ۱۱ در این دستگاه حتی خود به روزرسانی دریافت می‌کند تا برخی مشکلات و باگ‌های آن که اعلام شده بود برطرف شوند.

منبع :Slash Gearلینک منبع: گجت نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

12 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا