دیگر رسانه ها

یادگیری آسان

یادگیری آسان یک مجموعه بزرگ و تخصصی از امکانات آموزشی عالی و تاثیر گذار در آماده کردن دانش آموزان از سراسر کشور وسیع ایران برای موفقیت و سربلندی خود و خانواده خود در جنگ بزرگ کنکور است. موفقیت در این جنگ برای همه دانش آموزان و نوجوانان و جوانان کنکوری بسیار سرنوشت ساز و حیاتی می باشد و ممکن است راه صد ساله در چهار ساعت به باد رود!

یادگیری آسان که یک موسسه بزرگ کنکوری با مدیریت و درایت استاد حسین احمدی و همچنین با بهره بری از بهترین و تحصیل کرده ترین استادان و معلمان در زمینه دبیرستان و کنکور همچون عارف ربیعیان و مهندس امیر مسعودی میباشد، موفقیت هر کسی را در این راه تضمین می کند

عارف ربیعیان

با توجه به دشواری ها و سوالات غیر استاندارد سال های ۹۹ و ۱۴۰۰ مخصوصا در دروس تخصصی چون شیمی ، کنکور ۱۴۰۱ با هیجان و نگرانی های جدیدی رو به روست، دانش آموزی که چندین سال است رویای حذف کنکور را با خود دنبال میکند حال باید بر سر چند ورق کاغذی بنشینند که شاید سخت ترین سوالات قرن را با خود حمل می کنند و قرار است آینده ی نوجوانان مملکت را در چند ساعت ۶۰ دقیقه ای خلاصه کند. البته غول درس شیمی که همواره ترسناک ترین غول کنکور است با عارف ربیعیان ؛ شاخ هایش در هم شکسته است.

یادگیری آسان

عارف ربیعیان

مشاوره تخصصی رتبه گردون

کارگروه مشاوره تخصصی رتبه گردون در حال حاضر موفق ترین و کار بلد ترین مرکز مشاوره و برنامه ریزی می باشد که به عنوان زیر مجموعه کنکور آسان است ؛ فعالیت خود را دنبال می کند . این مرکز مشاوره با مشاوره های رایگان و تخصصی خود در زمینه کنکور راه را برای عدالت آموزشی و دسترسی همگان به تازه ترین و مهم ترین نکات کنکوری هموار کرده است . بار ها و بار ها به همه ثابت شده است که اگر در زمینه کنکور تمام تلاش خود را بکنید اما برنامه ریزی دقیق و موثر به همراه یک مشوق کار بلد نداشته باشید ، راه شما برای موفقیت و سربلندی در کنکور بسیار دشوار و نا هموار می شود . البته مجموعه کنکور آسان است که امروزه تحت عنوان یادگیری آسان شناخته می شود با در اختیار داشتن بهترین ، متخصص ترین ، مجرب ترین مشاور های کشور راه را برای هر دانش آموز روشن و هموار کرده است .

یادگیری آسان

کنکور آسان است

بهترین موسسه و کار گروه کنکوری کشور

برای موفقیت و آمادگی کامل برای حضور در کنکور شما نیاز دارید که بهترین و با تجربه ترین و سر آمد ترین موسسه کنکوری را انتخاب کنید که تا پیش از شما هزاران دانش آموز را به موفقیت رسانده باشد و سوابق و نتایج برتر را رقم زده باشد . موسسه گیلنا با بهره بری از اساتید اهل فنی چون استاد امیر مسعودی و دکتر مهدی شیخی و مهندس  عارف ربیعیان (شیمی کنکور آسان است ) و استاد عرفان پازوکی که هر یک از آنها نفرات برتر کنکور چند سال قبل هستند و دارای تحصیلات عالی می باشند ؛ فیلم ها و کلیپ هایی را ضبط و پخش کند که از بالا ترین بار علمی و فنی و بهترین کیفیت برخور دار است . البته یادگیری آسان دوره ها و کلیپ ها و کتاب هایی را منتشر می کند که مکمل قوی ای می باشد .

شیمی کنکور آسان است

شیمی در کنکور درسی است که ترکیبی از حفظیات و مسائل است ؛ و در حال حاضر بزرگ ترین غول کنکور است اما استاد عارف ربیعیان که حرفه ای ترین دبیر شیمی کنکور می باشد ، با ارائه بهترین و سریع ترین روش حل سوالات شیمی به صورت تستی و تشریحی ، این غول مرحله آخر کنکور را با دوره های شیمی کنکور آسان است به نحو احسن شکست داده است .

امروزه دیده می شود هشتاد درصد دانش آموزان کنکوری به دلیل سختی و زمان گیر بودن این درس به طور کلی این درس را حذف می کنند . اما دانش آموزانی که از دوره های شیمی یادگیری آسان استفاده می کنند، تفاوت هارا رقم می زنند و علاوه بر صرفه جویی زمان خود در کنکور، با جوابی صحیح به سوالات شیمی رتبه و تراز ارزنده ای را رقم می زنند .

 

جمعبندی

جهت ثبت نام در یادگیری آسان و همچنین کلاسهای عارف ربیعیان میتوانید با شماره های ۰۲۱۶۶۵۵۲۶۰۰ موسسه کنکور آسان است تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا