اجتماعی

لزوم واکسیناسیون پرسنل سازمان رفاه و خدمات اجتماعی

یک عضو شورای شهر تهران تاکید کرد

لزوم واکسیناسیون پرسنل سازمان رفاه و خدمات اجتماعی

لزوم واکسیناسیون پرسنل سازمان رفاه و خدمات اجتماعی

یک عضو شورای شهر تهران بر لزوم واکسیناسیون پرسنل سازمان رفاه و خدمات اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، شهربانو امانی در دویست و هشتاد و چهارمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: معاون فرماندهی ستاد کرونا ۱۰ روز قرنطینه برای تهران درخواست کرده است و در دو سازمان مستقیم درگیر در این زمینه از جمله بهشت زهرا و سازمان پسماند واکسیناسیون شروع شده است، اما درباره‌ عدم واکسیناسیون کارکنان سازمان رفاه و خدمات اجتماعی شهرداری تهران تذکر می‌دهم. با شروع پیک چهارم کرونا و قرمز شدن تهران آمار فوتی‌ها به سه برابر افزایش یافته است و واکسیناسیون قطره چکانی، با کندی و بدون در نظر گرفتن اولویت در حال انجام است.

وی با بیان اینکه این سازمان رفاه و خدمات اجتماعی یکی از گروه‌های مستقیم درگیر با آسیب دیدگان اجتماعی است، افزود: یکی از اقشار پرخطر دربرابر ویروس کرونا هستند که در اولویت واکسیناسیون قرار نگرفته اند. کل کارکنان این مجموعه ۶۲۸ نفر است که بیش از ۴۰۰ نفر آن‌ها را مددکاران، پرستاران و بهیاران تشکیل می‌دهد و ۲۲۷نفر از کارکنان ستادی و اجرایی نیز در این مجموعه کار می‌کنند که به طور متوسط در شبانه روز به ۱۷۰۰ تن در طی پاندمی خدمات ارائه داده اند.

این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه طی شیوع کرونا ۹۳ تن از کارکنان سازمان مذکور به کرونا مبتلا شده‌اند، تاکید کرد: از آنجایی که کارکنان این سازمان با افراد پرخطر در تماس هستند ضرورت دارد تا واکسیناسیون این افراد در دستور کار قرار گیرند و شهرداری مراتب را به ستاد کرونا در شهر تهران اعلام نمایند.

انتهای پیام

منبع خبر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن