فرهنگی

اعلام آمادگی شبکه قرآن برای ساخت مستند تاریخچه مسابقات بین‌المللی قرآن

اعلام آمادگی شبکه قرآن برای ساخت مستند تاریخچه مسابقات بین‌المللی قرآن

دبیر شورای معارف سیما گفت: شبکه قرآن آمادگی دارد تا ساخت مستند تاریخچه برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن را کلید بزند.

اعلام آمادگی شبکه قرآن برای ساخت مستند تاریخچه مسابقات بین‌المللی قرآن – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جلسه هماهنگی سی‌و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم با محوریت اقدامات رسانه‌ای این رویداد بزرگ قرآنی با حضور جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف و دبیر شورای معارف سیما و مهدی قره‌شیخلو رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در ساختمان این شبکه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه قره‌شیخلو با اشاره به اهمیت رسانه ملی در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رقابت‌ها گفت: مطالبه جامعه قرآنی این است که صدا و سیما به‌صورت جدی در این مسابقات ورود کند و از ظرفیت رسانه برای نشر قرآن استفاده بیشتر شود.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف، برگزاری خیمه‌های قرآنی در سطح شهر و راه‌اندازی دو کاروان قرآنی در شهرستان‌های استان خراسان جنوبی را از دیگر فعالیت‌های جانبی مسابقات خواند و اظهار داشت: امید داریم با هماهنگی، همدلی و هم افزایی دو مجموعه بتوانیم در راه قرآن قدم برداریم.

جواد شیخ اکبری مدیر شبکه قرآن و معارف سیما نیز با اعلام آمادگی کامل این شبکه برای اقدامات رسانه‌ای سی‌و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، گفت: برای مسابقات مختلف قرآن و نیز برنامه‌های مرتبط آن، برنامه رسانه‌ای مدون در سیمای قرآن برنامه‌ریزی خواهد شد.

دبیر شورای معارف سیما با بیان اینکه برای پخش مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم از شبکه‌های مختلف تلویزیون برنامه‌ریزی دقیق صورت خواهد گرفت، گفت: شبکه قرآن و معارف سیما آماده است ساخت مستند تاریخی درخصوص تاریخچه برگزاری مسابقات را کلید بزند.

متولیان فراموش‌‌کار "طرح ملی حفظ قرآن"

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن