فرهنگی

مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی مجازی تمدید شد

کافه دانش: با توجه به درخواستهای مکرر هنرمندان عزیز و به دلیل مشکلات در زمینه ارسال فیلم ها به دبیرخانه و رایزنی برای ارسال فیلم های خارجی، مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تا ۳۰ مهر تمدید میشود.

جشنواره تئاتر عروسکی که سال گذشته (۱۳۹۹) در پی همه گیری ویرووس کرونا کار خود را آغاز کرده است، امسال با رویکردی بین‌المللی، پذیرای آثار تمام نمایشگران عروسکی از سرتاسر جهان بی هیچ محدودیتی خواهد بود تا ثابت کند هنرمندان همانند تمام اقشار دیگر جامعه و چه بسا بیشتر از آنان می توانند خود را با تغییر شرایط وفق دهند و بستری برای ارائه آثار خود پیدا کنند.

دومین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی در سه بخش بزرگسال، کودک و نوجوان و طراحی و ساخت عروسک با موضوع اساطیر کهن و شخصیت های داستانی کلاسیک ایران و جهان، برگزار می شود.

حداکثر زمان اجراها، امسال ۱۵ دقیقه است و دبیرخانه جشنواره در نظر دارد بعد از پایان جشنواره و فروکش کردن همه گیری کرونا و باز شدن سالن های تئاتر، با موافقت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کل ارشاد تهران، آثار نهایی جشنواره را در سالن های تحت پوشش این سه نهاد، به اجرای عموم برساند.

بر اساس اعلام روابط عمومی این رویداد، فراخوان جشنواره در صفحه اینستاگرام این رویداد منتشر شده است و هنرمندان تا ۳۰مهر ماه، برای ارسال اثر خلاقانه خود فرصت دارند.

جشنواره بین‌المللی تئاتر عروسکی به دبیری بهرام بهبهانی به صورت مستقل و با مجوز اداره کل هنرهای نمایشی برگزار می شود.

انتشار: کوروش جم

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن