بازی سرا

ارتقای سرورهای بازی Rainbow Six Siege

کمپانی Ubisoft ناشر و توسعه دهنده بازی اعلام کرد، در حال ارتقای سرورهای بازی Rainbow Six Siege برای سیستم عامل‌های PlayStation ، Xbox و PC است. پس از پایان به روزرسانی‌ها، بازیکنان در همه پلتفرم‌ها و مناطق مختلف به لطف “سرورهای جدیدتر و سریعتر” از تجربه‌های بهتر بهره‌مند می‌شوند. این روند بلافاصله انجام نخواهد شد و برای به حداقل رساندن مشکلات سرورهای بازی، چند ماهی زمان لازم است.

برنامه‌های بروزرسانی سرورهای Rainbow Six Siege این هفته از طریق حساب‌های رسمی بازی در شبکه‌های اجتماعی اعلام شد که طی آن Ubisoft آخرین اخبار در مورد ارتقای سرورهای بازی Rainbow Six Siege را در اختیار مخاطبان قرار داد. سیستم عامل‌های PC و PlayStation ابتدا بروزرسانی‌های سرور را انجام می‌دهند.

اگرچه سرورهای سریعتر و با کیفیت بالاتر همیشه مورد انتظار کاربران هستند، اما Ubisoft دیدگاههایی راجع به آنچه این ارتقا برای کاربران انجام می‌دهد به اشتراک گذاشت. پس از این ارتقا باید به راحتی مشکلات اتصال به سرورهای بازی حل شود، این بدان معنی است که پس از اتمام این بروزرسانی، بازیکنان با مشکلات کمتری روبرو می‌شوند.

Ubisoft گفت: “این فرایند ارتقا جهانی، به ما اطمینان بیشتری می‌دهد تا بتوانیم پشتیبانی از بازی را با جدیدترین فناوری‌ها انجام دهیم و به تیم ما ابزار بیشتری می‌دهد تا مشکلات ارتباطی‌ای که بازیکنان ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد، را حل کنند. چندین سرور در مناطق مختلف برای بهبود وضعیت اتصال آنها به بازی جابجا شده‌اند، دو تا از این مناطق استرالیا و ژاپن هستند که بعد از این ارتقاها شرایط پایدارتری در بازی خواهند داشت.

بروزرسانی جدید The Division 2 بازیکنان را به دل آسمان خراش ۱۰۰ طبقه می‌فرستد

برخی از این موارد که گهگاه تجربه بازیکنان را تحت تأثیر قرار می‌دهند، این هفته اتفاق افتاد، اما Ubisoft خیلی زود مشکلات بازیکنان را جبران کرد. یک پاداش ۵۰٪ Renown بیشتر از ۱۴ فوریه مصادف با ۲۶ بهمن در همه سیستم عامل‌ها و برای همه بازیکنان فعال خواهد شد و ۲۴ ساعت بعد ادامه خواهد داشت. همین مورد یکی از مواردی است که امیدواریم بعد از ارتقای سرورهای بازی شاهد آنها نباشیم.

چندی پیش هم جزئیاتی از نسخه نسل نهمی بازی Rainbow Six Siege توسط یوبیسافت منتشر شد، که این موضوع نشان می‌دهد ناشر بازی قصد پشتیبانی بلند مدت از بازی را دارد.

۰/۵ (۰ نظر) فروش انواع پلی استیشن 4 منبع ComicBook برچسب‌هاRainbow Six Siege Ubisoftلینک منبع

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن