تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
کد خبر : 37222

عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone

عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone

عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone این عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone به شما کمک می کند تا Call of Duty را با فرمول Battle Royale بازی کنید. با توجه به اینکه Call of Duty Warzone از بسیاری ویژگی‌های شناخته شده بازی‌های بتل رویال مثل Fortnite و PUBG استفاده می کند، اما یک بازی منحصر به فرد است و دارای پیچیدگی های زیادی است که تسلط بر آن را دشوار می کند. زنده ماندن در برابر بیش از ۱۴۰ بازیکن دیگر کار ساده ای نیست، اما کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای سهولت در رقابت با حریفان خود انجام دهید. هیچ استراتژی مطمئنی وجود ندارد که پیروزی را تضمین کند، اما اگر این نکات Warzone را دنبال کنید، در هر بازی شاهد بهبود عملکرد خود خواهید بود. با گیم پاس همراه باشید تا با هم به بررسی این عوامل موفقیت در بازی Call of Duty Warzone بپردازیم.
عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone ۱. دریافت Loadout را در اولویت قرار دهید در ابتدای بازی استفاده از سلاح‌های ساده و نه‌چندان قوی مشکلی ندارد، اما به احتمال زیاد با دریافت Loadout های خاص خود بهترین عملکرد را خواهید داشت. مطمئن شوید که بلافاصله ۱۰ هزار دلار پول دریافت می کنید تا بتوانید Loadout Drop را از نزدیکترین (یا مطمئن ترین) ایستگاه خرید خریداری کنید.
به این ترتیب، سلاح، تجهیزات و تمام آیتم‌های سفارشی خود را خواهید داشت که در ادامه بازی ثابت می‌شود این موضوع برای موفقیت در بازی کاملا تاثیرگذار بوده است. دریافت Loadout باید از اولویت بالاتری برخوردار باشد، چه شما در حال بازی انفرادی باشید و چه با تیم.
۲. بعد از دریافت Loadout دست از لوت کردن برندارید حتی پس از اینکه ۱۰.۰۰۰ دلار برای دریافت Loadout خود به دست آوردید، به شما توصیه می کنیم برای جمع آوری پول و تجهیزات بیشتر به لوت کردن و جستجوی نقشه بازی ادامه دهید. به طور خاص، هدف شما باید تهیه یک زره پوش (که به جای پنج صفحه حداکثر هشت صفحه به شما بدهد)، مهمات و پول نقد بیشتر باشد.
بهتر است حدود ۲۰.۰۰۰ دلار علاوه بر هزینه خرید Loadout جمع‌آوری کنید تا بتوانید Self-Revive، ماسک ضد گاز (اگر قبلاً آن را پیدا نکرده اید) و یک Killstreak مانند UAV یا Precision Airstrike خریداری کنید. تهیه کامل این آیتم‌ها به شما کمک می کند تا در مسابقه برنده شوید.
۳. با توجه به مهارت‌هایتان بازی ..

فهرست

عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone

این عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone به شما کمک می کند تا Call of Duty را با فرمول Battle Royale بازی کنید. با توجه به اینکه Call of Duty Warzone از بسیاری ویژگی‌های شناخته شده بازی‌های بتل رویال مثل Fortnite و PUBG استفاده می کند، اما یک بازی منحصر به فرد است و دارای پیچیدگی های زیادی است که تسلط بر آن را دشوار می کند. زنده ماندن در برابر بیش از ۱۴۰ بازیکن دیگر کار ساده ای نیست، اما کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای سهولت در رقابت با حریفان خود انجام دهید. هیچ استراتژی مطمئنی وجود ندارد که پیروزی را تضمین کند، اما اگر این نکات Warzone را دنبال کنید، در هر بازی شاهد بهبود عملکرد خود خواهید بود. با گیم پاس همراه باشید تا با هم به بررسی این عوامل موفقیت در بازی Call of Duty Warzone بپردازیم.

عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone

۱. دریافت Loadout را در اولویت قرار دهید

در ابتدای بازی استفاده از سلاح‌های ساده و نه‌چندان قوی مشکلی ندارد، اما به احتمال زیاد با دریافت Loadout های خاص خود بهترین عملکرد را خواهید داشت. مطمئن شوید که بلافاصله ۱۰ هزار دلار پول دریافت می کنید تا بتوانید Loadout Drop را از نزدیکترین (یا مطمئن ترین) ایستگاه خرید خریداری کنید.

به این ترتیب، سلاح، تجهیزات و تمام آیتم‌های سفارشی خود را خواهید داشت که در ادامه بازی ثابت می‌شود این موضوع برای موفقیت در بازی کاملا تاثیرگذار بوده است. دریافت Loadout باید از اولویت بالاتری برخوردار باشد، چه شما در حال بازی انفرادی باشید و چه با تیم.

۲. بعد از دریافت Loadout دست از لوت کردن برندارید

حتی پس از اینکه ۱۰.۰۰۰ دلار برای دریافت Loadout خود به دست آوردید، به شما توصیه می کنیم برای جمع آوری پول و تجهیزات بیشتر به لوت کردن و جستجوی نقشه بازی ادامه دهید. به طور خاص، هدف شما باید تهیه یک زره پوش (که به جای پنج صفحه حداکثر هشت صفحه به شما بدهد)، مهمات و پول نقد بیشتر باشد.

بهتر است حدود ۲۰.۰۰۰ دلار علاوه بر هزینه خرید Loadout جمع‌آوری کنید تا بتوانید Self-Revive، ماسک ضد گاز (اگر قبلاً آن را پیدا نکرده اید) و یک Killstreak مانند UAV یا Precision Airstrike خریداری کنید. تهیه کامل این آیتم‌ها به شما کمک می کند تا در مسابقه برنده شوید.

۳. با توجه به مهارت‌هایتان بازی کنید

با صراحت باید بگوییم Call of Duty Warzone اصلا بازی آسانی نیست، هرکسی نمی تواند با یک Snipe تیراندازی کند و دشمنان را هدشات کند و یا هر کسی نمی‌تواند با یک خشاب از اسحله‌های خود همه را از پای دربیاورد. این مهارت‌ها به ساعت‌ها تمرین نیاز دارد و بهتر است قبل از اینکه به این سطح از بازی برسید با توجه به مهارت‌های خود بازی را مدیریت کنید.

بعضی از بازیکنان با SMG بهتر عمل می کنند، دیگران تمایل دارند بازی تهاجمی‌تری داشته باشند و غیره. سبک بازی خود را بیاموزید و در آن استاد شوید. کشف سبک بازی زمان‌بر است، اما اگر این کار را انجام دهید، متوجه می شوید که جریان مسابقات به نفع شما پیش خواهد رفت.

۴. تا زمانی که به کشتن دشمن مطمئن نشدید شلیک نکنید

این یک مورد به شدت تاثیرگذار است. حتی بازیکنان باسابقه هم به محض اینکه بر روی صفحه ظاهر می شوند، در تیراندازی به دشمن اشتباه می‌کنند. فهمیدن دلیل آن آسان است، اما در بسیاری از مواقع، همه اینها دشمن را از موقعیت خود آگاه می کند، به آنها اجازه می دهد پنهان شوند، خود را آماده کنند و شروع به تیراندازی کنند.

درعوض، منتظر بمانید تا دشمن وارد منطقه‌ای شود که پوشش کمتری برای مخفی شدن داشته باشد و مطمئن باشید هیچ هم تیمی دیگری در آن نزدیکی وجود نداشته باشد. مگر اینکه شما یک بازیکن باتجربه باشید، به شما توصیه می کنیم از شلیک کردن خودداری کنید، مگر اینکه کاملاً مطمئن باشید که می توانید دشمن خود را از بین ببرید.

۵. مشخص کردن بهترین نقطه برای فرود آمدن

همانقدر که بالا بردن دقت در تیراندازی مهم است، انتخاب بهترین نقطه فرود (در حالت ایده آل منطقه ای که با سبک بازی شما هم‌خوانی داشته باشد) به همان اندازه مهم است. مکان هایی مانند Superstore یا بیمارستان شلوغ تر هستند، در حالی که مناطق دیگر مانند لبه‌های نقشه اغلب خلوت‌تر هستند و مناطق خوبی برای لوت کردن و جمع‌آوری آیتم‌های مورد نیاز هستند.

فروش ۵.۷ میلیونی نسخه دیجیتال Call of Duty: Black Ops Cold War در نوامبر

برخی از نقاط در نقشه قراردادهای زیادی دارند(که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد). قراردادهای Scavenger اغلب بیشترین استفاده را در بازی دارند، بنابراین هنگام انتخاب محل فرود این نکته را به خاطر بسپارید. این کمک می کند تا مکان شروع خود را بر اساس مسیر هواپیما و اولین دایره ایجاد شده روی نقشه تعیین کنید.

۶. مستقیما به وسط Cricle نروید

وقتی صحبت از Circle می‌شود بازیکنان معمولا به صورت مستیقم و خطی راه خود را از یک دایره به دایره دیگر پیش می‌گیرند. این موضوع گاهی اوقات اجتناب ناپذیر است، اما اگر شرایط خوبی برای شما فراهم بود(یعنی اگر زمان کافی داشتید، توصیه می کنیم به جای استفاده از مسیر مستقیم از مسیرهای فرعی دیگر استفاده کنید . دلیل این امر این است که شما می توانید از گاز منتشر شده در خارج از دایره به عنوان یک نوع محافظ استفاده کنید، و در این حالت خیالتان حداقل از پشت سرتان راحت‌تر است.

۷. قراردادها (Contracts) را تکمیل کنید تا به موفقیت در Call of Duty Warzoneنزدیک‌ترشوید

قراردادها یک روش عالی برای جمع آوری پول و آیتم‌ها، گرفتن کیل و در صورت انجام Recons اطلاعات مربوط به موقعیت دایره بعدی است. پنج قرارداد اصلی به شرح زیر است:

قرارداد Bounty از عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone

مکان کلی یک بازیکن خاص را به شما نشان می‌دهد تا آن را از بین ببرید.

قرارداد Recon از عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone

یک نقطه نزدیک را تصرف کنید تا محل دایره بعدی را کشف کنید.

قرارداد Scavenger از عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone

برای دستیابی به آیتم‌های بازی،‌ سه صندوقچه اطراف را باز کنید.

قرارداد Most Wanted از عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone

خود را بر روی نقشه علامت گذاری کنید و به مدت سه دقیقه زنده بمانید تا جایزه خوبی نصیبتان شود

قرارداد Supply Run از عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone

برای گرفتن تخفیف در خرید آیتم‌های بازی، در مهلت مقرر به یک ایستگاه خرید نزدیک دسترسی پیدا کنید

با هر قراردادی که تکمیل می کنید، ضریب قرارداد شما افزایش می یابد، به این معنی که با پایان هر یک از آنها پاداش بیشتری خواهید گرفت. این پاداش‌ها شامل پول نقد، XP و اسلحه XP را ادامه دهید.

۸. زره خود را همیشه آماده نگه دارید

این نکته کوتاه و مختصر است، اما نکته بسیار مهمی محسوب می‌شود. اگر Plate دارید، مطمئن شوید که هر زمان ممکن از آنها استفاده کنید تا همیشه حداکثر قدرت زره خود را در اختیار داشته باشید. می توانید حداکثر سه Plate مجهز داشته باشید و پنج عدد اضافی را نیز ذخیره کنید (یا اگر کیف داشته باشید هشت عدد). حتی در هنگام درگیری با دشمن، سعی کنید در صورت امکان زره خود را همیشه شارژ کنید. و اگر Plate ندارید، مقداری بخرید یا سعی کنید در لوت کردن‌های ابتدای بازی آنها در اولویت قرار دهید.

۹. تنظمیات بازی یکی از عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone

تعدادی از تنظیمات وجود دارد که می توانید برای بهبود عملکرد خود تغییر دهید، بنابراین مطمئن شوید که با حساسیت و طرح کنترل خود مطابقت دارید. خارج از این موارد، مواردی هستند که توصیه می کنیم آنها را تغییر دهیم:

Armor Plate Behavior را روی حالت Apply All قرار دهید
Slide Behavior را روی حالت Tap قرار دهید
Parachute Auto-Deploy را غیرفعال کنید
Mini Map Shape را روی حالت Square قرار دهید
Music Volume سعی کنید روی ۰ قرار دهید

۱۰. قبل از Revive کردن دوست خود حتما محیط را کامل بررسی کنید

اگر یکی از هم تیمی‌های شما روی زمین افتاد، قبل از رفتن برای Revive کردن، مطمئن شوید که دشمنی که آنها را سرنگون کرده یا مرده باشد یا به اندازه کافی دور شده باشد. هنگام Revive کردن، شما آسیب پذیر هستید و به نوعی یک هدف آسان محسوب می‌شوید. همچنین توجه کنید، که Revive کردن صدای متفاوتی در بازی ایجاد می‌کند که باعث می‌شود دشمن شما کاملا متوجه شرایط شود.

۱۱. گوش‌های خود را تیز کنید

وقتی صحبت از صدا می شود، باید به صدای پای دشمن، شارژ کردن زره توسط دشمن، سرفه کردن در خارج از Circle و در گاز، صدای تعویض اسلحه توسط دشمن، Revie کردن، تیراندازی، تعویض خشاب و موارد دیگر گوش دهید. این می تواند به شما کمک کند حداقل موقعیت کلی دشمن نزدیک را مشخص کرده و در هنگام حمله اطلاعات محیطی خوبی از دشمن داشته باشید. همچنین هنگام ورود به یک تیم از دشمن، حتماً از Dead Silence کنید.

بازی Yakuza: Like a Dragon در هفته اول عرضه در ژاپن، پرفروش‌ترین بازی لقب گرفت

۱۲. هم تیمی‌های خود را در جریان اتفاقات بازی بگذارید

اگر در نزدیکی خود صدای دشمنی را شنیدید یا او را دیدید، باید به هم تیمی خود اطلاع دهید! بعلاوه، باید این کار را با کمترین کلمه ممکن انجام دهید. اجرای این امر دشوار است، اما داشتن تماس های سریع می تواند در وقت صرفه جویی کرده و به برقراری ارتباط با سریعترین زمان ممکن کمک کند.

سعی کنید در مکالمه‌ها با دوستانتان از کمترین کلمه‌های ممکن استفاده کنید یا با علامت دادن روی نقشه بازی آنها از حضور دشمن در منطقه آگاه کنید، این موضوع شاید مقداری پیش پا افتاده به نظر برسد اما می‌تواند تاثیرات زیادی را در بازی شما به وجود آورد.

۱۳. برگشتن از Gulag یکی از ترفندهای Call of Duty Warzone

Gulag تنها شانس شما برای بازگشت به بازی است. پس از ادغام بازی Call of Duty Cold War با وارزون Gulag اکنون به Nuketown شباهت دارد و شما را مجبور به رقابت در یک ۱v1 می کند تا تعیین کنید چه کسی دوباره می‌تواند به بازی برگردد.

بزرگترین توصیه استفاده موثر از تجهیزات خود است. مواردی مانند نارنجک های فلاش و ضربات کشنده می توانند همه تفاوت را ایجاد کنند، به ویژه هنگام تخم ریزی با سلاح هایی که از آن استفاده می کنید مانند تیر انداز. باز هم، طبق نقاط قوت خود بازی کنید، از صدا استفاده کنید و سعی کنید از پله‌های هر طرف نقشه بالا بروید تا دید بهتری داشته باشید.

۱۴. هم تیمی‌های خود را رها نکنید

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که بازیکنان مرتکب می شوند فرار کردن در رویارویی با دشمنان به تنهایی است. اگر می خواهید با تیم دیگری مبارزه و نبرد داشته باشید، باید به هم تیمی های خود بگویید (و در مورد مکان و چگونگی نفوذ به تیم دشمن حتما باید با هم تیمی خود مشورت کنید). هم تیمی های شما باید از این الگو پیروی کنند. اگر اتفاقی افتاد که مانع حرکت به جلو می شود، سریع آن را بگویید.

اگر هم تیمی‌های شما فکر می‌کنند شما نزدیک هستید اما در واقع هنوز در ساختمان بعدی هستند، هنگام رویارویی با تیم نزدیک تعداد آنها بیشتر خواهد بود. به همین ترتیب، تیم شما باید توجه کند و ببیند که شما با آنها نیستید اما در گرماگرم جنگ، گاهی اوقات این فقط امکان پذیر نیست. برای جلوگیری از این مسئله، همیشه وقتی تیمی را انتخاب می کنید، ارتباط برقرار کنید و بهم بچسبید.

۱۵. برای موفقیت در Call of Duty Warzone تغییرات Cold War روی بازی را در نظر بگیرید

سرانجام، اجازه دهید از ادغام Call of Duty Balck Ops Cold War عبور کنیم زیرا نوعی گیج کننده است. Warzone از مکانیک، موتور و سلاح های Call of Duty: Modern Warfare ۲۰۱۹ تشکیل شده است و پیشرفتی جزئی با این عنوان بدست آورده است.

علاوه بر این، Warzone از تمام سلاح های Call of Duty Balck Ops Cold War بهره می برد و همچنین پیشرفت را با آن بازی به اشتراک می گذارد. از آنجا که Modern Warfare و Black Ops Cold War دارای مکانیک های متفاوتی هستند، بسیاری از پیوست های تسلیحاتی جنگ سرد یا بی فایده هستند یا توصیفات نادرستی دارند.

سلاح های جنگ سرد با استفاده از Warzone در موتور Modern Warfare بازسازی می شوند. برای استفاده در Warzone می توانید سلاح ها و آمار خود را در Modern Warfare و Cold War به صورت جداگانه ارتقا دهید.

تمام مواردی که در بالا گفتیم جز عوامل موفقیت در Call of Duty Warzone است، اما مهمترین عامل در بازی خودتان هستید، اینکه چطور از مهارت‌ها و هوش خود استفاده می‌کنید تا در بازی به بهترین نتیجه برسید.

شما عزیزان می‌توانید جهت خرید بازی Call of Duty Black Ops Cold War و Call of Duty Modern Warfare برای کنسول‌های بازی از فروشگاه اینترنتی گیم پاس اقدام فرمائید.

۵/۵ (۱ نظر) فروش انواع پلی استیشن 4 منبع گیم پاس برچسب‌هاActivision Call of Duty Call of Duty Black Ops: Cold War Call of Duty Modern Warfare Call of Duty: Warzone Raven Software Treyarch

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.