علم و دانش

دستگاه‌های آینده تاشوی شیائومی و هواوی به نمایشگر UTG مجهز خواهند شد

دستگاه‌های آینده تاشوی شیائومی و هواوی به نمایشگر UTG مجهز خواهند شد

فناوری UTG یا Ultra Thin Glass تاکنون فقط در یک دستگاه مورد استفاده قرار گرفته است که گلکسی زد فلیپ نام دارد. پنل قابل انعطاف این گوشی از جنس پلیمر شیشه‌ای ساخته شده است که نسبت به نمونه مورد استفاده در گلکسی فولد دوام بیشتری دارد. خوب، طبق گفته یک افشاگر معتبر، هواوی و شیائومی قصد دارند فناوری جدید را اتخاذ کرده و از آن برای دستگاه‌های منعطف در آینده خود استفاده کنند.

به گفته وب‌سایت Digital Chat Station، فناوری UTG برای نمایشگرهای تاشو و نمایشگرهای احاطه شده استفاده می‌شود. بیت نمایشگر اطراف بسیار جالب است؛ زیرا شیائومی قبلاً یک دستگاه نمونه اولیه می میکس آلفا را معرفی کرده است، بنابراین چندین سناریو ممکن در اینجا وجود داشته باشد.

این پست در مورد برنامه‌های هواوی برای انتشار چنین دستگاهی یا نسخه نهایی خرده‌فروشی می میکس آلفا در ارتباط است و از UTG به جای شیشه جامد که نمونه‌های اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده می‌کند. UTG هنوز نسبت به شیشه‌های تاشو استاندارد، که سال‌هاست از آن استفاده می‌کنیم، دوام بیشتری ندارد. بنابراین اگر هیچ انعطافی وجود نداشته باشد، ممکن است گوریلا گلس معمول یک راه حل مناسب‌تر باشد.

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن