معماری
سرخط خبرها
خانه / علم و دانش / ۲۰ درصد دانش آموزان به گوشی، تبلت و اینترنت دسترسی ندارند
۲۰ درصد دانش آموزان به گوشی، تبلت و اینترنت دسترسی ندارند نتایج نظرسنجی‌های جدید مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) نشان می‌دهد ۲۰ درصد دانش آموزان به گوشی، تبلت و اینترنت دسترسی ندارند. بیش از ۲۰ درصد از خانواده‌های دارای دانش آموز در جدیدترین نظرسنجی‌های مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) اعلام کردند به امکانات آموزش غیرحضوری دسترسی ندارند. مرکز ایسپا با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت آموزش‌های غیرحضوری دانش آموزان برای کنترل شیوع این ویروس همه‌گیر یک نظرسنجی را برای خانواده‌های دارای دانش‌آموز مطرح کرد؛ در این نظرسنجی خانواده‌ها به این پرسش پاسخ دادند که آیا در خانواده آنها امکانات آموزش غیرحضوری مانند موبایل هوشمند، تبلت و اینترنت وجود دارد یا خیر؟ عدم دسترسی ۲۰ درصد از دانش آموزان نتایج جدیدترین نظرسنجی‌های مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) حاکی از آن است که ۷۸.۸ درصد از خانواده‌های دارای دانش‌آموز از امکانات آموزش غیرحضوری نظیر موبایل هوشمند، تبلت و اینترنت برخوردارند، اما ۲۰.۹ درصد از آنها به این امکانات دسترسی ندارند. این نظرسنجی با جامعه آماری افراد..

۲۰ درصد دانش آموزان به گوشی، تبلت و اینترنت دسترسی ندارند

۲۰ درصد دانش آموزان به گوشی، تبلت و اینترنت دسترسی ندارند

نتایج نظرسنجی‌های جدید مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) نشان می‌دهد ۲۰ درصد دانش آموزان به گوشی، تبلت و اینترنت دسترسی ندارند.

بیش از ۲۰ درصد از خانواده‌های دارای دانش آموز در جدیدترین نظرسنجی‌های مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) اعلام کردند به امکانات آموزش غیرحضوری دسترسی ندارند. مرکز ایسپا با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت آموزش‌های غیرحضوری دانش آموزان برای کنترل شیوع این ویروس همه‌گیر یک نظرسنجی را برای خانواده‌های دارای دانش‌آموز مطرح کرد؛ در این نظرسنجی خانواده‌ها به این پرسش پاسخ دادند که آیا در خانواده آنها امکانات آموزش غیرحضوری مانند موبایل هوشمند، تبلت و اینترنت وجود دارد یا خیر؟

عدم دسترسی ۲۰ درصد از دانش آموزان

نتایج جدیدترین نظرسنجی‌های مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) حاکی از آن است که ۷۸.۸ درصد از خانواده‌های دارای دانش‌آموز از امکانات آموزش غیرحضوری نظیر موبایل هوشمند، تبلت و اینترنت برخوردارند، اما ۲۰.۹ درصد از آنها به این امکانات دسترسی ندارند. این نظرسنجی با جامعه آماری افراد بالای ۱۸ سال در سراسر کشور و اندازه نمونه ۱۶۱۸ در تاریخ ۲۲ تا ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ به روش مصاحبه تلفنی انجام شد.

لینک منبع: گجت نیوز

درباره ی سید هادی شریفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس