علم و دانش

گوگل پیکسل بادز با مشکلات زیادی روبه‌رو شده است

گوگل پیکسل بادز با مشکلات زیادی روبه‌رو شده است

ایرباد تماماً بی‌سیم گوگل با نام گوگل پیکسل بادز برای اولین بار در تاریخ دوشنبه ۸ اردیبهشت ۹۹ (۲۷ آوریل ۲۰۲۰) سال گذشته منتشر شد. از آن زمان، کاربران شکایات مربوط به این ایرباد داخل گوش را در انجمن گوگل پیکسل بادز و ردیت ارسال کرده‌اند.

کاربران زیادی از عملکرد ایرباد گوگل پیکسل بادز ناراضی بوده‌اند

برخی از آخرین عناوین یافت شده در پست‌های این انجمن به شکل زیر هستند:

صدای پخش‌شده از گوش چپ بلندتر از گوش راست است

ایرباد گوگل پیکسل بادز من هنگامی که می‌خواهم خواندن پیام کوتاه را فعال کنم، عمل نمی‌کند

ارتباط بین ایرباد گوگل پیکسل بادز و تلفن همراه به‌صورت مداوم قطع و وصل می‌شود

کاربران شکایت داشتند که حتی اگر مشکلی در ایرباد سمت راست وجود نداشته باشد، ایرباد سمت چپ روی گوگل پیکسل بادز قابل تشخیص نیست. این مشکل ویژه‌ای است که در انجمن گوگل پیکسل بادز نوشته شده است. کاربری به نام آرماندو هردیا نوشت:

امروز گوگل پیکسل بادز ۲ دریافت کردم. وقتی جعبه را باز کردم و از آن استفاده کردم، یک اعلان جفت شدن سریع دریافت کردم و دستورالعمل‌های مرتبط سازی و تنظیم را دنبال کردم. حتی با وجود آنکه عمر باتری این ایرباد گزارش می‌شود، اما ایرباد سمت چپ تشخیص داده نمی‌شود. هنگام قرار دادن گوش، صدا را برای ایرباد سمت راست تنظیم کردم. صدای اعلانی پخش شد که مربوط به جفت شدن این ایرباد با تلفن همراه من بود. گوشی هوشمند من نوشت که جفت شدن با موفقیت انجام نشد. لطفاً تلفن را دوباره راه‌اندازی کنید. چندین بار تلاش کردم تا بتوانم از گوگل پیکسل بادز استفاده کنم اما نتیجه ناموفق بود. دوباره همان پیغام نشان داده شد با مضمون اینکه جفت شدن با موفقیت انجام نشد، لطفاً تلفن را خاموش کنید. در هر صورت، لازم است تا دوباره ایربادها را برای هر مورد مجدداً تنظیم کنم، سعی کردم از ایرباد گوگل پیکسل بادز در پیکسل بوک استفاده کنم اما همان مشکل به وجود آمد؛ از ایرباد سمت چپ هیچ صدایی پخش نمی‌شود و به دستورات مختلف پاسخ نمی‌دهد و ایرباد سمت راست مطابق انتظار عمل می‌کند.

برخی کاربران گزارش داده‌اند که یکی از ایربادها صدای بلدتری نسبت به دیگری پخش می‌کند

گوگل پیکسل بادز

بیش از ۱۰۰ پاسخ به موضوع اصلی داده شده است و به نظر می‌رسد طی کردن مراحل رفتن به تنظیمات کارخانه بی‌نتیجه باشد، اما شاید بتوان آن را حداقل یک اقدام پایه برای حل این مشکل قلمداد کرد. پس از بازیابی تنظیمات کارخانه، می‌توانید ایرباد گوگل پیکسل بادز را با تلفن همراه جفت کرده و تشخیص داخل گوش را غیرفعال کنید. با پیروی از این دستورالعمل‌ها، بسیاری از کاربران متوجه شدند که ایرباد سمت چپ گوگل پیکسل بادز آن‌ها شروع به کار می‌کند.

مقاله دیگری که توسط کاربران گوگل پیکسل بادز در ردیت منتشر شده است، در مورد عدم تعادل حجم صدا است که باعث انتقال صدا از یک طرف به آن طرف می‌شود. حل این مشکل به‌آسانی صورت می‌گیرد. کافی است پس از ورود به برنامه گوگل پیکسل بادز، گزینه خاموش کردن ادپتیو ساوند را فعال کنید. در این صورت، اگر به وضعیت آنی صاحب گوگل پیکسل بادز نگاهی بیندازید، از شما خواسته می‌شود ویژگی‌هایی مانند تشخیص داخل گوش و ادپتیو ساوند را خاموش کنید تا دستگاه به‌درستی کار کند. این ویژگی باید خاموش باشد تا دستگاه به‌درستی کار کند، که در این صورت گوگل نتوانسته یکی از ویژگی‌های اصلی این ایرباد را به‌درستی تنظیم کند و در اختیار مشتری قرار دهد. این موضوع به ضرر کسانی است که ۱۷۹ دلار برای این لوازم جانبی پرداخت کرده‌اند.

۰لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن