تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
کد خبر : 24981

گوگل در بازه زمانی ۵ تا ۷ سال آینده ۱۰ میلیارد دلار در هند سرمایه‌گذاری می‌کند

گوگل در بازه زمانی ۵ تا ۷ سال آینده ۱۰ میلیارد دلار در هند سرمایه‌گذاری می‌کند

گوگل در بازه زمانی ۵ تا ۷ سال آینده ۱۰ میلیارد دلار در هند سرمایه‌گذاری می‌کندامروز گوگل از صندوق دیجیتالی خود در هند رونمایی کرد. در همین راستا، گوگل قصد دارد که ۱۰ میلیارد دلار در هند سرمایه‌گذاری کند. این سرمایه‌گذاری به شکل‌های متفاوت مثل سرمایه‌گذاری مالی، شراکت‌ها، سرمایه‌گذاری عملیاتی، زیرساختی و اکوسیستم انجام خواهد گرفت. به‌طور کل، سرمایه‌گذاری گوگل در چهار بخش زیر صورت می‌گیرد:
دسترسی به اطلاعات به شکلی ارزان برای هر هندی به هر زبان و هر نژادیساخت انواع محصولات و خدمات جدید که برای رفع نیازهای هند باشدتوانمندسازی کسب‌و‌کارها در راستای تحول دیجیتالی آن‌هااستفاده از فناوری و هوش مصنوعی برای منافع اجتماعی در زمینه‌هایی مانند بهداشت، آموزش و کشاورزیساندار پیچای مدیر عامل گوگل در رابطه با این سرمایه‌گذاری گفت:
بدون شک امروزه با مشکلات متعددی در هند و جاهای دیگر دنیا دست به گریبان هستیم، فشار زیاد بر سیستم بهداشت و اقتصاد باعث شده است که دوباره به نوع زندگی و کار خود فکر کنیم، اما همین چالش‌ها باعث به‌وجود آمدن نوآوری‌هایی می‌شود. هدف ما این است که مطمئن شویم کشور هند نه تنها از ای..

گوگل در بازه زمانی ۵ تا ۷ سال آینده ۱۰ میلیارد دلار در هند سرمایه‌گذاری می‌کند

امروز گوگل از صندوق دیجیتالی خود در هند رونمایی کرد. در همین راستا، گوگل قصد دارد که ۱۰ میلیارد دلار در هند سرمایه‌گذاری کند. این سرمایه‌گذاری به شکل‌های متفاوت مثل سرمایه‌گذاری مالی، شراکت‌ها، سرمایه‌گذاری عملیاتی، زیرساختی و اکوسیستم انجام خواهد گرفت. به‌طور کل، سرمایه‌گذاری گوگل در چهار بخش زیر صورت می‌گیرد:

  • دسترسی به اطلاعات به شکلی ارزان برای هر هندی به هر زبان و هر نژادی
  • ساخت انواع محصولات و خدمات جدید که برای رفع نیازهای هند باشد
  • توانمندسازی کسب‌و‌کارها در راستای تحول دیجیتالی آن‌ها
  • استفاده از فناوری و هوش مصنوعی برای منافع اجتماعی در زمینه‌هایی مانند بهداشت، آموزش و کشاورزی

ساندار پیچای مدیر عامل گوگل در رابطه با این سرمایه‌گذاری گفت:

بدون شک امروزه با مشکلات متعددی در هند و جاهای دیگر دنیا دست به گریبان هستیم، فشار زیاد بر سیستم بهداشت و اقتصاد باعث شده است که دوباره به نوع زندگی و کار خود فکر کنیم، اما همین چالش‌ها باعث به‌وجود آمدن نوآوری‌هایی می‌شود. هدف ما این است که مطمئن شویم کشور هند نه تنها از این نوآوری سود ببرد بلکه بتواند پیشتاز و هدایت‌کننده آن باشد. با همکاری یکدیگر، ما می‌توانیم مطمئن باشیم که روزهای خوبی در راه است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.