علم و دانش

گم شدن لپ تاپ حاوی ۱۰ هزار بیت کوین

گم شدن لپ تاپ حاوی ۱۰ هزار بیت کوین

یک مستندساز آمریکایی و صاحب اپلیکیشن Infowars به نام الکس جونز اعلام کرده که یک لپ تاپ حاوی ۱۰ هزار بیت کوین را در ایالات متحده گم کرده است.

الکس جونز نویسنده، مستندساز و صاحب اپلیکیشن Infowars آمریکایی به‌تازگی اعلام کرده که یک لپ تاپ حاوی ۱۰ هزار بیت کوین به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار را گم کرده است. لپ تاپ مذکور را مکس کیزر یکی از شخصیت‌های معروف تلویزیونی نزدیک به ۱۰ سال پیش به او هدیه داده بود.

مجله نیویورک به الکس جونز مجری پرحاشیه آمریکایی لقب برجسته‌ترین نظریه پرداز توطئه آمریکایی را داده است. او مدت‌های زیادی به عنوان یکی از اصلی‌ترین مخالفان بیت کوین شناخته می‌شد تا اینکه در اواخر پارسال به بازار رمز ارزها ورود پیدا کرد و نهایتا اعتراف کرد که باید خیلی بیش‌تر از این خود را درگیر مقوله بیت کوین می‌کرد. در همان زمانی که الکس جونز تخمین زده بود که قیمت بیت کوین به ۴۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

جونز طی مصاحبه مطبوعاتی جدید خود عنوان کرد که ده سال پیش مکس کیزر پیش من آمد و اعلام کرد که می خواهد ۱۰ هزار بیت کوین را در قالب هدیه در اختیار من قرار دهد. او به من گفت که بیت کوین درآینده به تبدیل به واحد پول جهان خواهد شد و لپ تاپ حاوی ۱۰ هزار بیت کوین را در اختیار من قرار داد.

مکس کیزر که یکی از مشهورترین طرفداران بیت کوین است، اظهارات جونز مبنی بر هدیه گرفتن لپ تاپ حاوی بیت کوین را تأیید می‌کند. زمانی که کیزر این هدیه را به جونز داده بود، بیت کوین کم‌تر از ۵ دلار قیمت داشت؛ اما اکنون قیمت این رمز ارز پرطرفدار از مرز ۵۷ هزار دلار نیز عبور کرده است.

در حال حاضر جونر مدعی شده است که لپ تاپ حاوی بیت کوین‌ها را گم کرده است. ارزش بیت کوین‌های مفقود شده او، به بیش از ۵۰۰ میلیون دلار می‌رسد. این اولین باری نیست که برای افرادی که سال‌ها قبل رمز ارز خریدند چنین اتفاقی میفتد و اشخاص دیگری هم در دنیا وجود دارند که بیت کوین‌های با ارزش خود را به شکل تصادفی از دست داده‌اند.

منبع :گجت نیوزلینک منبع: گجت نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن