فرهنگی

گزارش تصویری نشست خبری رویداد فرهنگی پرچم ایران بالاست

کافه دانش: نشست خبری رویداد فرهنگی پرچم ایران بالاست، با موضوع تولید اثر با محوریت نماد پرچم ایران، پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۸ دی ماه ۱۴۰۰، با حضور علی فروزانفر مدیر حوزه هنری استان تهران، مرتضی اعلایی مدیر موسسه فرهنگی ماهد و جمعی از اصحاب رسانه، در سالن زنده یاد امیرحسین فردی حوزه هنری برگزار شد.

علی فروزانفر مدیر حوزه هنری استان تهران گفت: رویداد فرهنگی پرچم ایران بالاست، محدود به تهران نیست و از اقصی نقاط کشور هنرمندانی در آن مشارکت دارند. آثار تولیدشده در رویداد در جشن راهپیمایی ۲۲ بهمن در قالب سربلند، آویز خودرویی و پرچم نمود خواهد داشت.

مرتضی اعلایی مدیر موسسه فرهنگی ماهد گفت: این رویداد به دنبال نمایش و شوآف هنری نیست و خروجی‌محور است و در لوازم کاربردی، تزئینی، لوازم فردی و کودک محصولاتش تولید خواهد شد.

بنا به این گزارش، این رویداد فرهنگی با هدف جریان سازی و گسترش نماد پرچم جمهوری اسلامی ایران در زندگی مردم، تولید محصول کارآمد با استفاده از سه رنگ پرچم ایران، استفاده از برخی وسایل تزئینی برپا خواهد شد.

گفتنی است، رویداد فرهنگی «پرچم ایران بالاست»، با همکاری مشترک حوزه هنری استان تهران و موسسه فرهنگی ماهد، طی روزهای ۲۹، ۳۰ دی و یکم بهمن، به صورت حضوری با مشارکت و همکاری مجموعه فرهنگی ماهد و سازمان زیباسازی شهرداری تهران در خانه طهران (اتحادیه) برگزار می‌ شود.

خبرنگار: کوروش جم

عکس و فیلم: مهران احمدی

تصاویر نشست خبری

فیلمهای کوناه نشست خبری

  1. پرچم ایران بالاست ۱


  1. پرچم ایران بالاست ۲


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا