علم و دانش

پیش فروش سرویس اینترنت ماهواره ای استارلینک شروع شد

 • پیش فروش سرویس اینترنت ماهواره ای استارلینک شروع شد

  پیش فروش سرویس اینترنت ماهواره ای استارلینک به صورت عمومی شروع شد. اسپیس ایکس برای ثبت نام اولیه سرویس اینترنت ماهواره ای خود مبلغ پیش پرداخت ۹۹ دلار را در نظر گرفت.

  فاز بتای سرویس اینترنت ماهواره ای شرکت استارلینک با حضور بیش از ۱۰ هزار کاربر مورد استقبال قرار گرفت و اکنون اسپیس ایکس قصد دارد این سرویس را به صورت عمومی به تمام کاربران ارائه کند. بر اساس اعلام این شرکت، کاربران برای ثبت نام در این طرح می‌بایست مبلغی حدود ۹۹ دلار را به عنوان پیش پرداخت بپردازند. این سرویس بر اساس مکان جغرافیایی کاربران در سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۰ میلادی ارائه خواهد شد. گفتنی است طی این بازه زمانی هر کاربری که از خرید این سرویس منصرف شود می‌تواند هزینه پرداختی خود را دریافت کند.

  آغاز فروش سرویس اینترنت ماهواره ای استارلینک

  اینترنت ماهواره ای استارلینک

  البته هزینه این سرویس فقط ۹۹ دلار نخواهد بود، در واقع کاربران باید در مراحل بعدی هزینه‌ای برابر با ۴۹۹ دلار برای کیت استارلینک که شامل روتر وای فای، مالیات و هزینه حمل‌ونقل می‌شود را نیز بپردازند. همچنین این شرکت در این شرایط پیش فروش تاکید کرد مبلغ ۹۹ دلاری که کاربران به عنوان پیش پرداخت می‌پردازند تضمینی برای ارائه سرویس به آنها نیست.

  گفتنی است فاز بتای اینترنت ماهواره ای Starlink در ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی در کشورها آمریکا، کانادا و بریتانیا آغاز شد و طی سه ماه بر اساس دعوتنامه‌ها و طرح‌های مشارکتی تعداد کاربران این فاز به ۱۰ هزار نفر افزایش پیدا کرد. شرکت اسپیس ایکس با اجرای این پروژه قصد دارد در مناطق مختلف که کاربران به سرویس اینترنت عادی دسترسی ندارند، اینترنت پرسرعت و با کیفیتی را ارائه کند. علاوه بر این، این شرکت سعی دارد خدماتی چون سرویس تلفنی و پشتیبانی اضطراری از تماس‌های صوتی را نیز به کاربران ارائه دهد.

  منبعcnbcلینک منبع: گجت نیوز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  نمایش بیشتر

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  *

  code

  دکمه بازگشت به بالا