علم و دانش

پیش بینی قیمت ۷۵۰۰۰ دلاری برای بیت کوین

پیش بینی قیمت ۷۵۰۰۰ دلاری برای بیت کوین

بسیاری از کارشناسان حوزه ارزهای دیجیتال قیمت ۷۵۰۰۰ دلاری را برای بیت کوین پیش بینی کرده‌اند و معتقدند این امر به زودی محقق می‌شود.

کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که سرمایه گذاری‌های نهادی در این بازار و به خصوص بیت کوین، می‌تواند قیمت پادشاه ارزهای دیجیتال را تا سقف ۷۵ هزار دلار افزایش دهد.

پیش بینی قیمت ۷۵۰۰۰ دلاری بیت کوین محقق می‌شود؟

در همین راستا مدیر عامل بانک سِبا (SEBA) که در سوئیس مستقر است، در خصوص چنین سرمایه‌گذاری‌هایی و تاثیر آن بر بیت کوین می‌گوید:

بر این باور هستیم که روند قیمتی صعودی خواهد بود. مطابق مدل‌های قیمتی ما و ارزیابی‌های داخلی از بیت کوین، قیمت هر واحد از این دارایی باید چیزی بین ۵۰۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰ دلار باشد.

گویدو بوهلر (Guido Buehler) طی آخرین مصاحبه خود اشاره‌ای هم به سرمایه‌گذاری‌های بانک سبا داشت و گفت:

استخرهای دارایی در بانک ما در پی زمان ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری هستند. البته آنها به سرمایه‌پذیرانی نیاز دارند تا بتوانند طبق مقررات سرمایه‌شان را در این بازار مسقر سازند.

صعود بیت کوین

یکی از سوال‌هایی که بسیار زیاد پرسیده می‌شود این است که آیا بالاخره بیت کوین به بالاترین حد خود می‌رسد یا خیر؟ گویدو بوهلر در این زمینه نیز پاسخ می‌دهد:

آنچه برای رسیدن بیت کوین به سقف قیمتی خود نیاز است، زمان خواهد بود نه امکان وقوع چنین امری! سرمایه‌گذاران باید به یک تسلط ۴۰ درصدی در این رمز ارز برسند.

مصاحبه با بوهلر در یکی از کنفرانس‌های مطبوعاتی به نام کریپتو فایننس در سنت موریتز سوئیس برگزار شد و این در حالی بود که بسیاری از کارشناسان و فعالان بازار از سراسر جهان در آنجا حضور داشتند. در خلال صحبت‌های بوهلر، مدیرعامل لجر نیز عقیده خود را بیان کرد که البته مشخص شد بین این دو شخص اختلاف نظرهایی نیز وجود دارد.

پاسکال گوتیه (مدیرعامل لجر) صحبت‌های بوهلر مبنی بر رسیدن بیت کوین به سقف قیمتی‌اش را پذیرفت اما بر خلاف او که سرمایه‌گذاران نهادی را عامل موفقیت می‌داند، بر این باور است که بیت کوین به سطح قیمتی مد نظر می‌رسد اما در این مسیر، سرمایه‌گذاران خرد عامل حیاتی هستند.

پیش بینی بیت کوین

بانک سبا همواره به عنوان یکی از علاقه‌مندان به بازار کریپتو شناخته شده و همین چند ماه پیش دوره سرمایه گذاری سری C خود را با همکاری صرافی FTX و به ارزش ۱۱۰ میلیون فرانک سوئیس برگزار نمود. در این همکاری شرکت آلامدا ریسرچ (Alameda Research) نیز مشارکت داشت.

در مهر ماه ۱۴۰۰ بود که این بانک به مشتریان خود اعلام کرد که می‌توانند از روی دارایی‌های دیجیتالی خود سود دریافت نمایند. گویدو بوهلر معتقد است که تکنولوژی ورای بیت کوین منجر به تعریف جدیدی از علم مالی خواهد شد.

منبع گجت نیوز

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا