فرهنگی

پاسخ مردم به دهان‌کجی سلبریتی‌ها/ شکست موج‌سواری‌های بیهوده

پاسخ مردم به دهان‌کجی سلبریتی‌ها/ شکست موج‌سواری‌های بیهوده

شور و نشاط مردم برای دیدن فیلم‌های جشنواره فیلم فجر نشان از آن دارد که مردم بیشتر از هنرمندان به جشنواره‌های فرهنگی و هنری کشور علاقه‌مندند.

پاسخ مردم به دهان‌کجی سلبریتی‌ها/ شکست موج‌سواری‌های بیهوده – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم، با استقبال کم‌نظیر مردم از پیش‌فروش بلیت‌های سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای مردمی، در کم‌تر از نیم‌ساعت از آغاز پیش‌فروش، بلیت‌های اکثر سالن‌های نمایش‌دهنده فیلم‌های جشنواره فروخته شد.

تنها دقایقی پس از آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت‌های سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر، حدود ۵ هزار و هفتصد سری (حدود پنجاه و هشت هزار قطعه) بلیت اینترنتی با موفقیت فروخته شد.

بر این اساس، در نیم ساعت اولیه آغاز پیش‌فروش اینترنتی، ظرفیت فروش بلیت مردمی سینماها در اکثر سالن‌ها بسته شده و در برخی سالن‌ها، تنها تعداد بسیار کمی باقی مانده است. استقبال مردم از پیش‌فروش اینترنتی سیوهشتمین جشنواره فیلم فجر بیش‌تر از سال‌های گذشته گزارش شده است.

این اتفاق جذاب در حالی رخ داد که در هفته‌ گذشته برخی انصراف‌ها از جشنواره‌های فجر رخ داد. برخی از هنرمندان و حتی آنان که در جشنواره‌ها اثری نداشتند و از آن طنزآمیزتر چهره‌هایی که سال‌ها است نه در تلویزیون و نه در سینما حضوری ندارند اقدام به تحریم جشنواره‌ها کردند. همانطور که در گزارش‌ها منتشر شد حتی احتمال نفوذ و ارتباط یکی از چهره‌های منتقد با شبکه‌ سعودی ایران اینترنشنال برای خط دادن به هنرمندان جهت انصراف از حضور در فیلم فجر وجود دارد.

مهاجرت یکی از عوامل تحریک اهالی سینما برای انصراف از جشنواره فجرواکنش بازیگر حرمله به تحریم جشنواره تئاتر فجر

بعد از آن بود که برخی از چهره‌های تلویزیون و سینما با انتشار پیام‌ها و یا مصاحبه با رسانه‌ها درباره انصراف هنرمندان از جشنواره، آن را کاری بیهوده خواندند و نقدهای شفافی به این جریان داشتند. آنقدر بیان شهاب حسینی صریح بود که بعد از دو روز وی در پستی دیگر به نقدها و اتهاماتی که به او به خاطر متن قبلی شده بود واکنش نشان داد و از عقاید خود دفاع و نقد جدی به هنرمندانی کرد که در پروژه‌های دولتی شرکت می‌کنند و جشنواره دولتی را تحریم می‌کنند.

شهاب حسینی: در فیلم‌ با بودجه دولتی بازی می‌کنید اما از فجر انصراف می‌دهید؟/با افتخار نقش شهید بابایی را بازی کردمشهاب حسینی: تحریم جشنواره فجر را تأیید نمی‌کنم/ ای کاش نیت‌هایمان هم خالص باشد

این گزارش نشان می‌دهد که مردم و علاقه‌مندان به جشنواره‌‌های فرهنگی و هنری بدون توجه به موج‌سواری‌های برخی از سلبریتی‌ها مبنی بر تحریم جشنواره فیلم فجر، مشتاق‌تر از سال قبل در عرض نیم ‌ساعت همه بلیط‌های جشنواره‌ را خریدند و برای تماشای فیلم‌های فجر در سالن‌های سینما لحظه شماری می‌کنند.

فقیهه سلطانی: تحریم فجر و تلویزیون فقط ترامپ را خوشحال می‌کند!/ سالن‌های تئاتر در اختیار مافیاستقهر با رسانه‌ملی، دهان‌کجی به سرمایه‌های ملی است/ چرا بزرگترین سریال‌ها سهم مدیران قبلی صداوسیما می‌شود؟

با این حساب باید گفت که دست‌های پشت پرده و وابسته به شبکه‌های سعودی برای جریان سازی تحریم جشنواره‌های فجر ناکام ماند و مانند همیشه برخی از چهره‌های هنری با فاصله زیاد از ملت و مردم به حاشیه رفته‌اند.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن