علم و دانش

ویوو وارد بازار های رومانی، جمهوری چک، صربستان و اتریش می‌شود

ویوو وارد بازار های رومانی، جمهوری چک، صربستان و اتریش می‌شود

در پایان سال گذشته، شرکت ویوو اعلام کرد که وارد شش بازار اروپا خواهد شد. این شرکت قصد دارد این طرح را در سال ۲۰۲۱ دو برابر کند. این به معنی آن است که محصولات رسمی ویوو در ۱۲ کشور یا منطقه عرضه خواهند شد. رومانی و جمهوری جمهوری چک در رده‌های اول لیست ویوو قرار گرفتند و صربستان و اتریش تا پایان ماه ژوئن به این لیست اضافه خواهند شد.

این شرکت قول داده است که تلفن‌های هوشمند پیشرفته‌ای مجهز به سیستم دوربین باکیفیت که با همکاری زایس طراحی شده‌اند را به مردم معرفی کند. در بیانیه خبری هنوز نام هیچ گوشی خاصی ذکر نشده است، اما در واقع فقط سه گزینه احتمالی وجود دارد: ویوو ایکس ۶۰ و ایکس ۶۰ پرو و ایکس ۶۰ پرو پلاس.

ویوو

البته، نمی‌توانیم به‌طور هم‌زمان معرفی هر سه گوشی هوشمند مذکور را تضمین کنیم، اما این تنها سه گوشی با دوربین‌های پیشرفته زایس است. هیچ یک از آن‌ها در هیچ جای اروپا هنوز معرفی نشده‌اند و حتی در لیست شش کشور برتر ویوو وجود ندارند.

ویوو ممکن است منتظر شروع مسابقات قهرمانی یورو یوفا باشد. این یک فرصت بزرگ بازاریابی خواهد بود، زیرا این شرکت شریک رسمی گوشی‌های هوشمند یوفا برای مسابقات قهرمانی ۲۰۲۰ و ۲۰۲۴ است. توجه داشته باشید که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، مسابقات سال ۲۰۲۰ به امسال موکول شده است.

ویوو

در هر صورت، ویوو سایت‌های مخصوصی را در رومانی و جمهوری چک برای اهداف بازاریابی خود تأسیس کرده است. اگرچه اکنون می‌توانید به این سایت‌ها مراجعه کنید، اما هنوز نمی‌توانید چیزی خریداری کنید.

۰لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن