علم و دانش

وان پلاس ۸ ۵G توسط اپراتور ورایزن فروخته خواهد شد

وان پلاس ۸ ۵G توسط اپراتور ورایزن فروخته خواهد شد

براساس یک شایعه جدید، اپراتور بعدی آمریکایی که با وان پلاس همکاری خواهد کرد، ورایزن خواهد بود. وان پلاس تاکنون تنها با T-Mobile در آمریکا همکاری داشته است. بدین ترتیب مشتریان یک جایگزین مناسب به‌جای خرید مستقیم گوشی‌های آنلاک‌شده از وب‌سایت وان پلاس خواهند داشت.

وان پلاس ۸ ۵G، هندستی است که ورایزن آن را خواهد فروخت. این بدین معنی است که دستگاه مذکور از شبکه کوچک ولی سریع mmWave ورایزن پشتیبانی خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که آیا ورایزن گوشی وان پلاس ۸ پرو را هم عرضه خواهد کرد یا نه.

این برای اولین بار است که ورایزن یک هندست وان پلاس را می‌فروشد، هرچند که گوشی‌های اخیر وان پلاس با شبکه این اپراتور سازگار بوده‌اند.

وان پلاس ۸ عرضه‌شده توسط ورایزن، نفخ‌افزارهای (bloatwares) معمول مانند اپلیکیشن‌ها و قابلیت‌های پیش‌نصب‌شده را بر روی خود خواهد داشت، ولی از تماس وای‌فای و VoLTE هم پشتیبانی خواهد کرد.

وب‌سایت Android Police می‌گوید که اطمینان زیادی به منبع این گزارش خود دارد. هنوز هیچ نشانه‌ای مبنی بر همکاری وان پلاس با سایر اپراتورهای آمریکا وجود ندارد، اما ادامه مشارکت این شرکت با T-Mobile جای تعجبی نخواهد داشت. اگر T-Mobile سرانجام با اپراتور Sprint ادغام شود، این اتفاق به دستگاه‌های وان پلاس اجازه خواهد داد تا بر روی قفسه‌های دو تا از سه اپراتور بزرگ آمریکا فروخته شوند.

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن