علم و دانش

همراه اول تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران را از آن خود کرد

همراه اول تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران را از آن خود کرد

همراه اول در یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران توانست برای چهارمین سال پیاپی تندیس زرین این جایزه را دریافت کند.

صبح روز سه شنبه ۲۸ بهمن ۹۹ یازدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سالن همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار شد که در این مراسم جمعی از مسئولان کشوری، مدیران شرکت‌ها و اساتید دانشگاه حضور داشتند.

کسب تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران توسط همراه اول

همراه اول

در این مراسم نتایج ارزیابی‌ها توسط کمیته داوران اعلام شد که طبق آن اپراتور همراه اول توانست با شفافیت مالی برای چهارمین بار متوالی امتیازهای لازم را دریافت کند و جایزه ملی مدیریت مالی ایران را به خود اختصاص دهد. جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سه بخش تندیس، تقدیرنامه و گواهینامه به شرکت‌های حائز رتبه به شکل سالانه اعطا می‌شود.

در این دوره فقط چهار بنگاه اقتصادی توانستند در سطح تندیس حضور پیدا کنند که ۳ بنگاه اقتصادی بانکی و همراه اول تنها بنگاه اقتصادی ارتباطی کشور بود که توانست تندیس زرین این جایزه را دریافت کند. گفتنی است جایزه ملی مدیریت مالی ایران هر ساله از سال ۱۳۸۹ برگزار می‌شود که بسترساز بهبود و ارتقای سطح مدیریت مالی و اقتصادی در شرکت‌ها و سازمان‌های شرکت کننده است.

از اهداف برگزاری این جایزه می‌توان به حمایت مدیریت مالی حرفه‌ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت‌ها و سازمان‌ها، تشویق و ترغیب شرکت‌ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه‌های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه‌ای شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان برای دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت‌ها و سازمان‌های برتر در مالی و اقتصادی، فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی اشاره کرد.

منبعmciلینک منبع: گجت نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن