حوادث

هشدار معاون دادستان به دستگاه‌های کم‌کار در ساماندهی معتادان متجاهر

هشدار معاون دادستان به دستگاه‌های کم‌کار در ساماندهی معتادان متجاهر

سرپرست دادسرای مبارزه با مواد مخدر گفت: به دستگاه‌های کم‌کار در زمینه ساماندهی معتادان متجاهر تذکرات داده و به آنها وقت دادیم اما در صورت محرز شدن قصور، حتماً برخورد لازم صورت می‌گیرد.

هشدار معاون دادستان به دستگاه‌های کم‌کار در ساماندهی معتادان متجاهر – اخبار اجتماعی –

مهدی مهرانگیز در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا درباره ضوابط پلمب منازلی که به پاتوق معتادان متجاهر و محلی برای خرید و فروش موادمخدر تبدیل شده، اظهار کرد: این منازل با دو شرط واقع شدن جرم در آنها و تشخیص بازپرس (مبنی بر ایجاد اخلال در سلامت و امنیت جامعه) پلمب می‌شوند.

سرپرست دادسرای مبارزه با مواد مخدر همچنین درباره کم‌کاری برخی ارگانها و سازمانها در ساماندهی معتادان متجاهر، گفت: بنده در جلساتی که با حضور استانداری تشکیل شده، گفتم، اگر دستگاهی درباره ساماندهی معتادان متجاهر کوتاهی داشته باشد، برای آن پرونده قضایی تشکیل داده و با آنها برخورد می‌کنیم.

معاون دادستان تهران تصریح کرد: به دستگاه‌های کم‌کار در زمینه نگهداری معتادان متجاهر تذکر داده و به آنها وقت دادیم اما در صورت محرز شدن قصور، حتماً برخورد لازم صورت می‌گیرد.

رکورد کشف موادمخدر در بازه ۸ ماهه/ دارو را تحریم کرده‌اند اما نگران اینترنت هستندکشف ۵۵۳ تن موادمخدر در ۷ ماه/ ۸۰ درصد کشفیات "تریاک" است

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن