فرهنگی

"نون.خ." در خجیر تهران، ۴۰درصدی شد

"نون.خ." در خجیر تهران، ۴۰درصدی شد

تصویربرداری سریال "نون.خ." که ویژه ماه مبارک رمضان ساخته می‌شود، در خجیر تهران ادامه دارد و از مرز ۴۰درصد گذشته‌ است.

"نون.خ" در خجیر تهران، 40 درصدی شد – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فصل دوم سریال "نون.خ." بعد از روزهای تصویربرداری در ارتفاعات کرمانشاه به تهران رسیده‌اند. مهدی فرجی تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی درباره آخرین وضعیت تصویربرداری این سریال تلویزیونی در استان‌های کرمانشاه و تهران توضیحاتی ارائه داد.

او در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی به سیل اخیر سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: مردم ما همیشه در مسائل و گرفتاری‌های این‌چنینی همراه هموطنان آسیب‌دیده‌اند و از این رو با توجه به اینکه هنرمندان ما هم از خود این مردمند؛ عوامل سریال تصمیم گرفتند بخشی از دستمزدشان را به هم‌میهنان عزیزمان هدیه کنند و به‌صورت رسمی به حساب هلال احمر واریز شد.

تهیه‌کننده سریال "نون.خ." در ادامه از تازه‌ترین مراحل تولید این طنز تلویزیونی، سخن گفت و عنوان کرد: حدود ۴۵ روز در مناطق مختلف کرمانشاه قسمت‌هایی از فصل دوم این سریال را تصویربرداری کردیم و در حال حاضر نیز حدود ۲ هفته است که در منطقه خجیر تهران در حال فیلمبرداری‌ایم و در اوایل فصل بهار مجدداً به کرمانشاه سفر خواهیم کرد. تاکنون ۴۰ درصد کار تصویربرداری شده است و همچنان رو به جلو حرکت می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم کاری شاد، بانشاط و جذاب را در حدود ۲۵ قسمت برای شب‌های ماه مبارک رمضان تقدیم مخاطبان تلویزیون کنیم.

توضیحات دارابی درباره سیاست‌های انتخاباتی و پخش زنده برنامه‌های استانی تلویزیون

وی درباره تفاوت‌های بین فصل اول و دوم این سریال گفت: در فصل دوم تلاش کردیم به موضوعات مبتلی‌به استان بیشتر بپردازیم و علاوه بر محصولات کشاورزی آن استان که در فصل یک به آن پرداخته شد، به موضوع مهم زلزله که مردم کرمانشاه با آن درگیرند، می‌پردازیم ضمن آنکه تلاش شده آیین و رسوم اقوام کُرد و منطقه غرب کشور را با جزئیات به‌تصویر بکشیم که سایر نقاط کشور از این زیبایی‌ها، ظرفیت‌ها و جذابیت‌ها لذت ببرند.

فرجی به همکاری و مساعدت مردم و مسئولان استان‌های کردستان و کرمانشاه اشاره کرد و گفت: همه عزیزان این استان‌ها به ما خیلی کمک کردند و شرایط خوبی را برای تولید سریال فراهم آوردند و واقعاً مرام پهلوانی خودشان را به اثبات رساندند.

انتهای پیام/+

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن