تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
کد خبر : 9623

نشست خبری «من می‌ترسم»| بهزادی: برخی از بازیگران حرفه‌ای پرتوقعند

نشست خبری «من می‌ترسم»| بهزادی: برخی از بازیگران حرفه‌ای پرتوقعند

نشست خبری «من می‌ترسم»| بهزادی: برخی از بازیگران حرفه‌ای پرتوقعند نشست خبری فیلم «من می‌ترسم» بدون بازیگران اصلی فیلم تشکیل شد. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، نشست خبری فیلم من می‌ترسم در سینما ملت برگزار شد. در این نشست امیر جعفری و الناز شاکردوست سر صحنه فیلمبرداری پروژه‌های دیگری بودند.
نگاهی به «ابر بارانش گرفته» | سینمای خسته همچنان وابستهنگاهی به «لباس شخصی»| اردوگاه حزب توده کجا است؟/ فیلم شعاری را ضدشعار نسازیمنگاهی به «کشتارگاه» | قهرمان‌های بزهکار از حاشیه تهران تا جنوب کشوردر ابتدای این نشست منتقد سینما درباره فیلم و فضا و موضوع آن گفت: کار فیلمساز کشف مسائل اجتماعی و ارتباط آنان با یکدیگر است مانند کاری که آقای بهزادی در فیلم خود کرده است. جان کلام فیلم درباره فساد است و اینکه قدرت فساد را با خود به همراه می‌آورد. بهمن کسی است که خیلی زود وارد جریان قدرت و خیلی زود هم فاسد می‌شود.
بهزادی درباره گیشه‌گرایی در فیلم خود گفت که اگر شرایط فروش فیلم من مانند آثاری باشد که فروش خوبی نداشته باشد چه بسا من هم به سراغ گیشه در سینما بروم.
بهزادی درباره..

نشست خبری «من می‌ترسم»| بهزادی: برخی از بازیگران حرفه‌ای پرتوقعند

نشست خبری فیلم «من می‌ترسم» بدون بازیگران اصلی فیلم تشکیل شد.

نشست خبری «من می‌ترسم»| بهزادی: برخی از بازیگران حرفه‌ای پرتوقعند – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، نشست خبری فیلم من می‌ترسم در سینما ملت برگزار شد. در این نشست امیر جعفری و الناز شاکردوست سر صحنه فیلمبرداری پروژه‌های دیگری بودند.

نگاهی به «ابر بارانش گرفته» | سینمای خسته همچنان وابستهنگاهی به «لباس شخصی»| اردوگاه حزب توده کجا است؟/ فیلم شعاری را ضدشعار نسازیمنگاهی به «کشتارگاه» | قهرمان‌های بزهکار از حاشیه تهران تا جنوب کشور

در ابتدای این نشست منتقد سینما درباره فیلم و فضا و موضوع آن گفت: کار فیلمساز کشف مسائل اجتماعی و ارتباط آنان با یکدیگر است مانند کاری که آقای بهزادی در فیلم خود کرده است. جان کلام فیلم درباره فساد است و اینکه قدرت فساد را با خود به همراه می‌آورد. بهمن کسی است که خیلی زود وارد جریان قدرت و خیلی زود هم فاسد می‌شود.

بهزادی درباره گیشه‌گرایی در فیلم خود گفت که اگر شرایط فروش فیلم من مانند آثاری باشد که فروش خوبی نداشته باشد چه بسا من هم به سراغ گیشه در سینما بروم.

بهزادی درباره کاراکتر امیرجعفری در این فیلم و مابه‌ازای بیرونی فیلم خود گفت: این فیلم مابه‌ازا دارد که ترکیب دو داستان واقعی و خارجی است. برای انتخاب بازیگران در هنگام نوشتن فیلمنامه با ملاک‌هایی بازیگران را انتخاب می‌کنم و یا اینکه با توجه به مشخصه‌های خاصی که کاراکترها دارند بازیگران را انتخاب می‌کنم.

«پوریا رحیمی سام» بازیگر این فیلم درباره انتخاب این نقش گفت که این برای من شانس ویژه است که به عنوان نقش اول در کنار این کارگردان بازی کنم. این مسیر برای من مسیر بسیار آموزنده‌ای بود. در این فیلم یاد گرفتم که چه میزان اتمسفر در بازی و فیلم مهم است. بازی در این فیلم و چنین سینمایی خیلی عامدانه است. فیلم‌هایی که بازی کردم بسیار به آنها افتخار می‌کنم و آنها را بسیار دوست دارم. وجوه و کیفیت نگاه و تفکر بازی من مانند کارگردانی فیلم بسیار مهم است. می‌خواهم که با کارهایم حرف‌هایم را بزنم. امیدوارم که فیلم‌هایی را بازی کنم که مردم آنها را دوست داشته باشند.

ستاره پسیانی بازیگر فیلم، درباره تجربه کار با بهزادی گفت که همکاری با او مانند ورکشاپ است و این دومین فیلم من است که با او کار می‌کنم و امیدوارم که در فیلم سوم هم با او بازی کنم.

«مجید جعفری» بازیگر دیگر این فیلم نیز درباره تجربه بازی با بهزادی گفت که من هم مانند خانم پسیانی معتقدم که همکاری با او مانند کارگاه است و به کسانی که این فیلم را ندیدند پیشنهاد می‌دهم که این فیلم را تماشا کنند.

یگانه رفتاری نیز درباره اولین حضور خود در سینما گفت که بعد از اولین تستم در همکاری با ایشان تصمیم گرفتند که من در این فیلم بازی کنم.

بهزادی نیز درباره معرفی کردن بازیگرهای جدید در سینما گفت که واقعاً نیاز به این معرفی در سینما وجود دارد زیرا تمام بازیگران حرفه‌ای مشغول کارهای مختلفند. دلم برای همکاری با بازیگران غیرحرفه‌ای می‌تپد.

برخی از بازیگران حرفه‌ای البته سختی‌ها و توقعات خاصی دارند. تجربه کار با بازیگر درجه چندمی را داشتم که به برنامه‌ریز من گفته بود که با من چند جلسه بیشتر کار ندارد!

جعفری فیلمبردار کار گفت که این دومین همکاری من با ایشان بود. وی این درخواست را داشت که من از ۲ ماه قبل از کار در کنارش باشم و در همه مراحل دورخوانی و تست گریم در کنارش باشم و با جای دیگری کار نکنم.

با او به زبان و دیدگاه مشترکی رسیدیم. اینکه حرکات خیلی به چشم نیاید و نورپردازی در جای خود قرار بگیرد و… همه مواردی بود که در تمرین‌ها با او به نتیجه واحد می‌رسیدیم.

آیدین ظریف درباره طراحی صحنه فیلم گفت که کار من در این فیلم خیلی سخت نبود زیرا تکلیف من در این فیلم از قبل روشن بود.

پسیانی درباره بازی خود و عدم حساسیت به بازیگری خود در فیلم‌ها در قیاس به تئاتر در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران گفت که قبل‌تر پیشنهادات سینمایی زیادی داشتم اما رد می‌کردم اما در سال‌های اخیر دوست دارم که بازی‌های جدیدی را تجربه کنم چه در سینمای مستقل و چه در سینمای تجاری.

بهزادی درباره انتخاب الناز شاکردوست برای فیلم خود با توجه به بازی در فیلم «شبی که ماه کامل شد» گفت که قبل از اینکه وی در این فیلم بازی کند و دیده شود ما با او این همکاری را شروع کردیم.

بهزادی نیز درباره چرایی حضور صدای علی مصفا و نشان ندادن وی گفت که در برخی از سکانس‌ها تنها یک کاراکتر داشتیم و می‌خواستیم از صدای بازیگر ویژه‌ای استفاده کنیم.

انتهای پیام/

لینک منبع

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.