علم و دانش

نحوه جدید ثبت نام در سایت ایران خودرو اعلام شد

نحوه جدید ثبت نام در سایت ایران خودرو اعلام شد

نحوه ثبت نام در سایت ایران خودرو تغییر پیدا کرد. این شرکت با انتشار اطلاعیه‌ای از تغییر شیوه ثبت نام در سایت خود خبر داد که در ادامه آن را بررسی می‌کنیم.

شرکت ایران خودرو با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد با هدف بهبود فرآیند تعریف کد کاربری در سایت فروش اینترنتی و با هدف جلوگیری از مشکلات ثبت اطلاعات شخصی از روز چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹ اطلاعات فردی متقاضیان به صورت بر خط و آنلاین در سایت فروش اینترنتی توسط سامانه امتا (مربوط به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت) انجام خواهد شد.

شیوه جدید ثبت نام در سایت ایران خودرو

در اطلاعیه ایران خودرو آمده است مشتریان برای ثبت نام در سایت ایران خودرو به شیوه جدید می‌بایست نکاتی را انجام دهند که در ادامه جزئیات آنها را مشاهده می‌کنید:

۱.‌ پس از ورود به سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو “ورود کاربر” و کلیک روی گزینه ثبت نام یا تنظیم رمز، اطلاعات مربوط به ثبت شماره موبایل مشتری در سامانه امتا طبق شکل زیر مشاهده و پس از ثبت شماره موبایل و انتخاب گزینه “ادامه” مشتری به صفحه ثبت نام هدایت خواهد شد.

ثبت نام در سایت ایران خودرو

نکته مهم: شماره موبایل متقاضی باید به مشتری تعلق داشته و این شماره باید فعال باشد. در صورت وجود مغایرت موبایل مشتری، احراز اطلاعات شخصی ممکن نخواهد بود.

۲. طبق شکل زیر، پس از وارد کردن کد امنیتی و کلیک روی دکمه “ادامه” مشتری به صفحه‌های بعدی هدایت می‌شود.

ثبت نام در سایت ایران خودرو

۳. در این صفحه پیامکی برای مشتری با عنوان کد احراز امتا به شماره موبایل ثبت شده ارسال می‌شود و مشتری پس از تکمیل دو فیلد کد ملی، تاریخ تولد، طبق شکل زیر، پس از ثبت و تایید به صفحه بعدی هدایت می‌شود.

ثبت نام در سایت ایران خودرو

۴. پس از ثبت و تایید، فرم زیر نمایش داده و پس از کلیک روی گزینه “اعطای مجوز ورود یکپارچه”، اطلاعات شخصی مشتری به شکل خودکار به سایت فروش اینترنتی، صفحه تکمیل اطلاعات شخصی منتقل می‌شود.

ثبت نام در سایت ایران خودرو

۵ -طبق شکل زیر، مشتری وارد صفحه اطلاعات شخصی می‌شود و اطلاعات مورد نظر را در این صفحه تکمیل می‌کند.

ثبت نام در سایت ایران خودرو

۶ -پس از تکمیل کردن اطلاعات شخصی و ارسال کد اعتبارسنجی و تایید کد، صفحه‌ای برای مشتری به شکل زیر نمایش داده می‌شود و پس از ثبت کد امنیتی و تایید ثبت نهایی درخواست، ثبت اطلاعات به صورت کامل انجام خواهد شد.

ثبت نام در سایت ایران خودرو

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 17 =

دکمه بازگشت به بالا