علم و دانش

نام گوشی هایی که آپدیت MIUI 12 شیائومی را دریافت می‌کنند لو رفت!

نام گوشی هایی که آپدیت MIUI 12 شیائومی را دریافت می‌کنند لو رفت!

فهرستی به بیرون درز کرده است که احتمالا نام نخستین گوشی های واجد شرایط برای دریافت آپدیت MIUI 12 شیائومی را نشان می‌دهد.

تازه‌ترین نسخه کاستوم رام Xiaomi از ماه ژانویه در حال آماده‌سازی بوده است؛ اما جزئیات رسمی درباره زمان انتشار و دستگاه‌های هدف آن وجود ندارد. حالا شاید این فهرستِ لو رفته، تا حدی راهگشا باشد. در اینجا نام گوشی های شیائومی می ۱۰ و می ۱۰ پرو، سه مدل از سری شیائومی می ۹، اعضای خانواده شیائومی می CC9 و همین‌طور شیائومی می ۸ را می‌بینیم. آپدیت MIUI 12 برای شیائومی میکس ۳، میکس ۲ اس و میکس ۲ هم ارائه خواهد شد.

آپدیت MIUI 12 شیائومی

اما این فهرست شامل محصولات Redmi (برند زیرمجموعه شیائومی) هم می‌شود؛ از جمله گوشی های پرچمدار ردمی کی ۳۰، ردمی کی ۲۰ و کی ۲۰ پرو. همچنین باید از ردمی ۸ پرو، ردمی نوت ۸، ردمی نوت ۷ پرو، ردمی نوت ۷، ردمی ۸، ردمی ۸ ای، ردمی ۷ و ردمی ۷ ای نیز نام ببریم.

ظاهرا این مدل‌ها برای دریافت آپدیت MIUI 12 شیائومی در جلوی صف قرار دارند و محصولات دیگری هم بعدا به جمع آن‌ها خواهند پیوست. به همین علت است که مثلا نام نخستین نسل از مدل‌های شیائومی Mix در این فهرست دیده نمی‌شود. البته همان‌طور که گفته شد، هنوز باید منتظر ارائه اطلاعات رسمی از سوی کمپانی چینی باشیم.

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا