علم و دانش

موبایل ویو ممکن است که سرویس پخش رسانه‌ای اختصاصی سامسونگ باشد

موبایل ویو ممکن است که سرویس پخش رسانه‌ای اختصاصی سامسونگ باشد

طی چند ماه پیش، سامسونگ تلاش خود را دو برابر کرده تا تجربه انحصاری کاربرانی را که قصد استفاده کامل از اکوسیستم این شرکت را دارند، بهبود بخشد. با آخرین ثبت نشان تجاری این غول کره‌ای، این شرکت قصد دارد تا حیطه کاری خود را به بخش رسانه‌های قابل پخش در تلویزیون‌ و یا مانیتورها گسترش دهد.

نشان تجاری Samsung Mobile View در اتحادیه ثبت دارایی‌های نامشهود اروپا (EUIPO) و در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۸ (۱۳ دسامبر ۲۰۱۹) به ثبت رسیده است. این دارایی به‌عنوان رده ۹ طبقه‌بندی شده و توصیفات آن به شرح زیر است:

Samsung Mobile View در حقیقت برای تلویزیون، گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، رایانه‌های پوشیدنی، ساعت‌ها و عینک‌های هوشمند در نظر گرفته شده است. Samsung Mobile View نرم‌افزاری است که با استفاده از تلویزیون‌ها و دستگاه‌های موبایلی، تجربه‌، پردازش، انتقال و همچنین نمایش داده‌ها، نوشته‌ها، تصاویر، صدا، ویدیو و فایل‌های چندرسانه‌ای و نیز قرینه‌سازی دستگاه‌های موبایلی بر روی تلویزیون‌ها را بهبود می‌بخشد.

جدا از موارد بالا، سامسونگ همچنین یک اختراع را به نام Samsung My Album در EUIPO به ثبت رسانده است. توصیفات این نشان تجاری به شرح زیر است:

Samsung My Album در حقیقت برای تلویزیون، گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، رایانه‌های پوشیدنی، ساعت‌ها و عینک‌های هوشمند در نظر گرفته شده است. Samsung My Album نرم‌افزاری است که تصاویر را از طریق لایه‌ای سفارشی‌شده، بر روی تلویزیون‌ها به نمایش می‌گذارد.

اختراع اول به کاربران اجازه می‌دهد تا محتوای گوشی‌های خود را بر روی تلویزیون‌ پخش نمایند، اما هنوز مشخص نیست که آیا این قابلیت فقط در انحصار کاربران این شرکت خواهد بود یا خیر؟ اختراع دومی نیز در مورد یک اپلیکیشن است که اجازه قرینه‌سازی محتوا را از طریق لایه‌ای سفارشی‌شده، به کاربران می‌دهد. این آلبوم هم می‌تواند یک اپلیکیشن جدید جهت مشاهده عکس از جانب سامسونگ باشد و هم می‌تواند کاربران را قادر سازد تا از آلبوم‌های عکس سفارشی‌شده خود، به‌عنوان محافظ تلویزیون‌ بهره گیرند.

در هر صورت، ما انتظار داریم که سامسونگ در مورد این ویژگی‌ها در مراسم MWC 2020 و یا رویداد رونمایی از گلکسی اس ۱۱ بیشتر صحبت نماید. شایعه شده که این رویداد در اسفندماه (مارس) یعنی پس از کنگره Mobile World برگزار می‌شود.

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن