سینما و تلویزیون

معرفی آثار داستانی سی‌و‌هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

معرفی آثار داستانی سی‌و‌هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از ستاد خبری سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، بر اساس اعلام دبیرخانه این رویداد، اسامی ۵۰ فیلم‌ داستانی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی جشنواره سی و هشتم به شرح زیر و به ترتیب حروف الفبا اعلام می‌شود:

۱. «آخرین لالایی در تهران» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد وحدانی از تهران
۲. «آهو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهسا رضوی از تهران
۳. «اتاق عقد» به کارگردانی حسن حبیب‌زاده و تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی از اهواز
۴. «ارغوان» به کارگردانی محمد پهلوان و تهیه‌کنندگی محمدرسول رستمی و سازمان صداوسیما از سمنان
۵. «ارفاق» به کارگردانی رضا نجاتی و تهیه‌کنندگی سولماز وزیر زاده از تهران
۶. «باغ وحش» به کارگردانی نفیسه زارع و تهیه‌کنندگی سورنا اکباتانی و کاوه مظاهری از تهران
۷. «برای بار دوم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی لیلا اخباری از تهران
۸. «بشقاب» به کارگردانی عذرا خوان‌خواجه و رعنا واعظی و تهیه‌کنندگی علی سلیمانی از تبریز
۹. «پرتاب ناگهانی یک فیل» به کارگردانی نازنین چیت‌ساز و تهیه‌کنندگی حسن حبیب‌زاده و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
۱۰. «تابوت» به کارگردانی اکبر زارع و تهیه‌کنندگی اکبر زارع و انجمن سینمای جوانان ایران از تبریز
۱۱. «تانک شب» به کارگردانی امیررضا زرین‌بخش و تهیه‌کنندگی موسسه صندوق بیمه بتاجا، محسن پریانی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
۱۲. «تی ‌یَره» به کارگردانی مصطفی مهربان و تهیه‌کنندگی وحید کشاورز و انجمن سینمای جوانان ایران از رودبار
۱۳. «جاده بی‌انتها» به کارگردانی مهدی مرعشی و تهیه‌کنندگی سیدعلیرضا کاظمی از یزد
۱۴. «جان داد» به کارگردانی سهیلا پورمحمدی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از رودبار
۱۵. «حالت تهوع» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهرداد کبیری از تهران
۱۶. «حیاط» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفا سلیمانی از تهران
۱۷. «خط‌های سفید» به کارگردانی و تهیه کنندگی جلال ساعد پناه از اردبیل
۱۸. «خنده بی‌دلیل گوزن‌ها» به کارگردانی سجاد ایمانی و تهیه‌کنندگی سجاد ایمانی، رضا دانش‌پژوه و انجمن سینمای جوانان ایران از شیراز
۱۹. «دکولاژ» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عرفانه و شهاب صادق‌‎زاده از تهران
۲۰. «زخم» به کارگردانی سحر نورمنور و تهیه‌کنندگی سحر نورمنور و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
۲۱. «زوزه» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیر نجفی از قزوین
۲۲. «شعبده» به کارگردانی سیاوش فرهادی و تهیه‌کنندگی سیاوش فرهادی، حسن فرهادی و انجمن سینمای جوانان ایران از بجنورد
۲۳. «کبود» به کارگردانی علی توکلی و تهیه‌کنندگی فواد جاودان و سعید نجاتی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
۲۴. «کپسول» به کارگردانی امیر پذیرفته و تهیه‌کنندگی امیر پذیرفته و انجمن سینمای جوانان ایران از رفسنجان
۲۵. «گجو» به کارگردانی سینا محمدیان و تهیه‌کنندگی بهنام حسینخانی از بیرجند
۲۶. «گرازها» به کارگردانی غلامرضا جعفری و تهیه‌کنندگی رامین سامانی از اصفهان
۲۷. «گرگ» به کارگردانی بهروز شمشیری و تهیه‌کنندگی جواد ارجمند از تبریز
۲۸. «گناه» به کارگردانی ابوالفضل عزیزی و تهیه‌کنندگی علیرضا رحیم‌زاده، معین تک‌روستا و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
۲۹. «گندم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی هاشم مرادی از کرج
۳۰. «گوزن» به کارگردانی هادی بابایی‌فر و تهیه کنندگی هادی بابایی‌فر و محمود غفاری از رودسر
۳۱. «لئو» به کارگردانی محمدمعین روح الامینی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از کاشان
۳۲. «لِبِر-کروموزوم ۱۷» به کارگردانی شروینه دیدنده و تهیه‌کنندگی شروینه دیدنده و حسین کلهر از تهران
۳۳. «لیلا» به کارگردانی مجتبی اسپنانی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از اصفهان
۳۴. «ماتروشکا» به کارگردانی یلدا زادون و تهیه‌کنندگی محمدرضا پیرهادی از تهران
۳۵. «ماجان» به کارگردانی فردین انصاری و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
۳۶. «مرد ابری» به کارگردانی شاهین جلالی و تهیه‌کنندگی شاهین جلالی و انجمن سینمای جوانان ایران از اردبیل
۳۷. «ماشوم» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین میرزامحمدی از تهران
۳۸. «مصائب خرده کاراکترهای جامانده» به کارگردانی محمدنیما مظاهری و تهیه‌کنندگی رضا دوستی و محمدنیما مظاهری از تهران
۳۹. «ملودی آبی» به کارگردانی مریم سرجه‌پیما و تهیه‌کنندگی صمد واحدی از تهران

۴۰. «منطقه» به کارگردانی اسما ابراهیم‌زادگان و تهیه‌کنندگی مرتضی فرشباف و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
۴۱. «مورس» به کارگردانی روناک جعفری و تهیه‌کنندگی محمد یوسفی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
۴۲. «ناجی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سید امیرحسین بها الدینی از تهران
۴۳. «نارس» به کارگردانی محسن پوریوسفیان و تهیه‌کنندگی مهدی جمالوند از تهران
۴۴. «نگهبانان» به کارگردانی مجید فخریان و تهیه‌کنندگی مجید فخریان و انجمن سینمای جوانان ایران از بوشهر
۴۵. «هاجرو» به کارگردانی افشین اخلاقی فیض آثار و تهیه‌کنندگی افشین اخلاقی فیض آثار و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران
۴۶. «هپروت» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد روح ‍‌‌بخش از تهران
۴۷. «هرگز گاهی همیشه» به کارگردانی شادی کرم‌رودی و تهیه‌کنندگی آرین وزیر دفتری از تهران
۴۸. «هشت‌سالگی» به کارگردانی رضا شاد و تهیه‌کنندگی لیلا گلدوست از تهران
۴۹. «هناسه» به کارگردانی میثم محمدخانی و تهیه‌کنندگی فاطمه سادات مختاری از تهران
۵۰. «ویار» به کارگردانی حورا طباطبایی و تهیه‌کنندگی حورا طباطبایی و انجمن سینمای جوانان ایران از تهران

سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.

کارگردان بام بالا: مخاطب فیلم من کودکان استنبوی: خزاعی باید به سینما نگاه استراتژیک داشته باشد/ سینما همسایه دیوار به دیوار امنیت و منافع ملّی هر کشوری است

انتهای پیام/

منبع خبر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا