فرهنگی

مرور دیروز و امروز انسان‌های موفق در برنامه جدید شبکه ۲ سیما

مرور دیروز و امروز انسان‌های موفق در برنامه جدید شبکه ۲ سیما

"امروز رو زندگی کن" عنوان یکی از تازه‌های شبکه ۲ سیما است که در ۲۰ قسمت تهیه شده و از دوشنبه ۲۳ دی ساعت ۱۴:۱۵ روانه آنتن می‌شود.

مرور دیروز و امروز انسان‌های موفق در برنامه جدید شبکه 2 سیما – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، "امروز رو زندگی کن" برنامه‌ای است انگیزشی و امیدبخش که محوریت آن به شیوه و سبک زندگی انسان‌های موفق اختصاص دارد؛ این برنامه تلاش می‌کند الگوهایی را معرفی کند که به رضایتمندی از زندگی رسیده‌ و باعث ایجاد نگاهی مثبت در زندگی خود و اطرافیان‌ شده‌اند.

ایمان شیعه درباره این برنامه گفت: "امروز رو زندگی کن" به دنبال ستاره‌سازی نیست؛ هدف ما تصویر کردن افرادی است که امروزشان از دیروزشان بهتر است. در گفت‌وگو با میهمانان از شکست‌ها و ناکامی‌هایشان شروع می‌کنیم تا به موفقیت‌های امروزشان می‌رسیم.

وی در ادامه افزود: این برنامه بخش‌های مختلفی دارد؛ در بخش اصلی میزبان افراد شناخته‌شده در عرصه‌های فرهنگی، ورزشی، هنری و … می‌شویم که به موفقیت رسیده‌اند و یا حتی جوان‌ترهایی که در مسیر موفقیت قرار دارند.

شیعه با اشاره به بخش دوم برنامه که "حال خوب" نام دارد؛ بیان داشت: این بخش به نکات انگیزشی و امیدبخش زندگی افراد کمتر شناخته‌شده اختصاص دارد. در این مستندها بخش‌هایی از زندگی افرادی تصویر می‌شود که توانسته‌اند با کارهای ویژه هم حال خودشان را خوب کنند و هم حال اطرافیانشان را؛ بنابراین انسان‌های موفق خیلی افراد دور از دسترسی نیستند.

مهرآوران: باور کنیم که مردم می‌خواهند تلویزیون ببینند/ با خدا قرارداد دارم تا مردم را با طنز بخندانمشروع پخش "آخر خط" تلویزیون/ روایت علی مسعودی از کاپشن "حاج احمد کاظمی"

این تهیه‌کننده درباره بخش نمایشی طنز این برنامه گفت: بخش نمایشی "امروز رو زندگی کن" موضوعات مختلفی دارد که در این سری با نگاهی طنز به فضای مجازی می‌پردازیم؛ کارشناسی‌های غیر اصولی در این محیط، تلاش برای گرفتن لایک و کامنت و … به شیوه‌ای طنز در این بخش مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

"امروز رو زندگی کن" کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه‌کنندگی ایمان شیعه و زهره غلامی و اجرای محمد نیک‌بین که روزهای زوج ساعت ۱۴:۱۵ از شبکه ۲ روانه آنتن می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعت ۲:۳۰ خواهد بود.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن