علم و دانش

مایکروسافت رویکرد جدیدی نسبت به مسئله واکسیناسیون در پیش می‌گیرد

مایکروسافت رویکرد جدیدی نسبت به مسئله واکسیناسیون در پیش می‌گیرد

سه هفته پیش، گزارش‌هایی مبنی بر عدم موفقیت مایکروسافت در زمینهٔ کنترل برنامهٔ زمانی واکسیناسیون ویروس کووید-۱۹ در ایالات متحده منتشر شد؛ گزارش‌هایی که در آخر به عدم همکاری برخی ایالات با شرکت مایکروسافت و منجر به روی‌انداختن آن‌ها به نرم‌افزارها و پلتفرم‌های دیگر شد.

حال این شرکت تصمیم گرفته تا اعتماد از دست‌رفتهٔ مقامات این ایالات را با معرفی پکیجی جدید که گفته می‌شود «قابل‌اعتمادتر» خواهد بود، دوباره جلب کند.

بستهٔ جدید مدیریت واکسیناسیون مایکروسافت با نام The Microsoft Vaccine Management دیروز منتشر شد و جای سیستم درخواست و ثبت‌نام برای واکسیناسیون این شرکت به نام وی‌آرای‌اس یا Vaccination Registration and Application System را گرفت.

یکی از سخن‌گویان این شرکت در رابطه با معرفی رویکرد جدیدشان در زمینهٔ واکسیناسیون ویروس کرونا چنین گفت:

«مایکروسافت سعی دارد تا با تجربه‌هایی که از سیستم وی‌آرای‌اس کسب کرد، ضعف‌های احتمالی خود در زمینهٔ معماری درونی برنامه و رابط کاربردی را جبران کند.»

این موضوع استخراج داده‌های مربوط به واکسیناسیون افراد و سایر اطلاعات درج‌شده در دو پلتفرم مایکروسافت را آسان‌تر می‌سازد.

هدف آن‌ها از معرفی این رویکرد جدید، رفع مشکلات و کوتاهی‌هایی است که به جرئت می‌توان گفت آبروی شرکت مایکروسافت در این زمینه را زیر سؤال برد. شرکت نرم‌افزاری سیلزفورس (Salesforce) پیش از این پیشنهاد جایگزینی سیستم ارائه‌شده از سوی مایکروسافت را بدون هیچ هزینهٔ اضافی داده بود.

منبع: MSPoweruser

۰لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن