علم و دانش

مایکروسافت: برنامه‌ای برای ارائه زیرسیستم اندرویدی ویندوز ۱۱ برای ایکس باکس نداریم

مایکروسافت: برنامه‌ای برای ارائه زیرسیستم اندرویدی ویندوز ۱۱ برای ایکس باکس نداریم

دیروز گزارش‌هایی وجود داشت مبنی بر اینکه ظاهراً زیرسیستم ویندوز برای اندروید، در مایکروسافت استور رویت شده است. این موضوع با توجه به تمرکز مایکروسافت بر روی سرویس WSA که بازی‌های اندرویدی را برای ویندوز ۱۱ به ارمغان خواهد آورد قابل‌توجیه است، اما ظاهراً مشکلاتی بر سر راه آن وجود دارد.

مطالب مرتبط:

  • مایکروسافت تاریخ انتشار ویندوز ۱۱ را رسماً اعلام کرد

  • ویندوز ۱۱ در زمان عرضه از اپلیکیشن های اندروید پشتیبانی نخواهد کرد

وب‌سایت WC بیانیه‌ای از طرف مایکروسافت منتشر کرده است که در آن گفته شده: مایکروسافت در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ارائه زیرسیستم اندرویدی ویندوز ۱۱ برای ایکس باکس ندارد.

ویندوز ۱۱

بنابراین هرچند این احتمال وجود ارد که مایکروسافت در آینده نزدیک چنین قابلیتی ارائه کند اما مطمئناً این اتفاق در زمان عرضه نهایی WSA برای ویندوز ۱۱ رخ نخواهد داد.

بنابراین ارائه چنین قابلیتی با تاخیر مواجه خواهد شد و اخیراً نیز خبرهایی وجود داشت مبنی بر اینکه مایکروسافت سیستم عامل ویندوز ۱۱ را بدون پشتیبانی از اپلیکیشن‌های اندرویدی ارائه خواهد کرد.

ویندوز ۱۱

مایکروسافت قصد دارد اپلیکیشن‌های اندرویدی را از طریق آمازون استور ارائه کند، اما زیرسیستم ویندوز با وجود پتانسیل‌هایی که دارد، از هر اپلیکیشنی در این فروشگاه پشتیبانی نخواهد کرد و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این قابلیت در واقعیت چه عملکردی خواهد داشت؛ به‌ویژه اینکه WSA برای کارایی بهتر نیاز به ۱۶ گیگابایت رم خواهد داشت و هنوز اکثر لپ تاپ‌های مصرفی مشتریان این ویژگی را ندارند.

منبع: Ms Power User

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

هفده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا