اقتصادی

«لغزندگی جاده» و «انحراف از مسیر‌» عوامل واژگونی اتوبوس اصفهان-رامسر

«لغزندگی جاده» و «انحراف از مسیر‌» عوامل واژگونی اتوبوس اصفهان-رامسر

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشور گفت: بامداد امروز اتوبوس مسیر اصفهان-رامسر به دلیل لغزندگی جاده، برخورد با گاردریل و انحراف از مسیر‌، از جاده منحرف و سپس واژگون می‌شود.

«لغزندگی جاده» و «انحراف از مسیر‌» عوامل واژگونی اتوبوس اصفهان-رامسر

احمدرضا عامری در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس درباره حادثه واژگونی بامداد امروز اتوبوس مسیر اصفهان-رامسر، اظهار داشت: این اتوبوس بامداد امروز ‌به سمت رامسر حرکت می‌کند.

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشور با اشاره به بارش اخیر برف و یخ‌زدگی‌ اظهار کرد: این اتوبوس حدود ساعت ۳ بامداد امروز به دلیل لغزندگی جاده، انحراف مسیر و برخورد با گاردریل دچار حادثه واژگونی می‌شود، البته لغزندگی یکی از دلایل بروز این حادثه است و دلایل اصلی با بررسی کامل حادثه مشخص می‌شود.

وی با بیان اینکه این حادثه در محور سلفچگان به ساوه رخ می‌دهد‌، اضافه کرد: متأسفانه سه نفر از مسافران در محل وقوع حادثه جان باخته‌اند و ۱۱ مسافر نیز مصدوم شده‌اند.

‌بنابریان گزارش ظاهراً ‌اتوبوس (که متعلق به شرکت همسفر بوده است) ابتدا به سمت چپ جاده منحرف می‌شود و پس از برخورد با نیوجرسی (جداکننده) وسط جاده، مجددا به سمت چپ منحرف می‌شود و داخل یک دهانه پل به ارتفاع ۱۳ متر سقوط می‌کند؛ در این حادثه‌ راننده جان باخته است.

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن