علم و دانش

قیمت آنر ۳۰ پرو پلاس پیش از معرفی لو رفت

قیمت آنر ۳۰ پرو پلاس پیش از معرفی لو رفت

قیمت آنر ۳۰ پرو پلاس (+Honor 30 Pro) یک روز پیش از معرفی رسمی لو رفت. گوشی‌های خانواده آنر ۳۰ هواوی ۲۷ فروردین با مشخصات بالارده معرفی می‌شوند.

گوشی‌های سری آنر ۳۰ فردا معرفی خواهند شد و ما می‌دانیم که تفاوت سه عضو این خانواده به نام‌های آنر ۳۰،‌ آنر ۳۰ پرو و آنر ۳۰ پرو پلاس چقدر با یکدیگر ناچیز است.

بعد از سکوت افشاگری‌ها در مورد مدل پلاس، حالا علاوه بر یک رندر رسمی به بیرون درز کرده،‌ قیمت آنر ۳۰ پرو پلاس نیز همراه این عکس فاش شده است.

قیمت آنر 30 پرو پلاس

نسخه‌ی پایه این گوشی با ۸ گیگ رم و ۱۲۸ گیگ حافظه ۴۹۹۹‌ یوان چین، معادل ۶۵۰ یورو قیمت دارد، در حالی که نسخه‌ی ۲۵۶ گیگابایتی آن با همین میزان رم ۵۳۹۹ یوان معادل ۷۰۰ یورو قیمت‌گذاری خواهد شد. این دو نسخه در ۲۱ آوریل روانه‌ی بازار می‌شوند. اما بالارده‌ترین نسخه با ۱۲ گیگ رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه، ۵۷۹۹ یوان قیمت‌گذاری خواهد شد که با تبدیل، به چیزی در حدود ۷۵۰ یورو می‌رسد. البته در حال حاضر پوستر و جزئیات این گوشی تأیید نشده است.

اگر واقعاً چنین مدلی وجود داشته باشد، این نسخه می‌تواند به‌روزتر و قدرتمندتر از مدل اصلی آنر ۳۰ پرو باشد. گفته می‌شود آنر ۳۰ به دوربین اصلی ۴۰ مگاپیکسلی و چیپست کایرین ۹۸۵ ۵G مجهز است. در آن سمت مدل آنر ۳۰ پرو نیز از دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی و چیپست کایرین ۹۹۰ ۵G بهره می‌برد. پس پیشرفت مدل پلاس در چه چیزی خواهد بود؟

لینک منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا