علم و دانش

قلم Slim Pen 2 مایکروسافت معرفی شد؛ احساس واقعی نوشتن با فناوری هپتیک

قلم Slim Pen 2 مایکروسافتقلم Slim Pen 2 مایکروسافت معرفی شد؛ احساس واقعی نوشتن با فناوری هپتیک

قلم Slim Pen 2 مایکروسافت برای استفاده در سرفیس پرو ۸، گوشی اندرویدی سرفیس دوئو ۲ و دیگر محصولات مجهز به نمایشگر لمسی سرفیس معرفی شد.

مایکروسافت قلم Slim Pen خودش را بازطراحی کرده تا به صورت مغناطیسی آن را داخل کیبورد سرفیس پرو ۸ قرار دهد. قلم Slim Pen 2 مایکروسافت از یک چیپ سفارشی به نام Microsoft G6 و عملکرد هپتیک بهره می‌برد که با هدف واقعی جلوه دادن نوشتن و نقاشی کشیدن، در داخل قلم تعبیه شده‌اند.

قلم اسلیم پن ۲ مایکروسافت

قلم Slim Pen 2 مایکروسافت

مایکروسافت می‌گوید این قلم فناوری هپتیک را برای کار در اپلیکیشن‌های مختلف توسعه داده است و می‌توانید از آن در برنامه‌های مختلفی از جمله Adobe Photoshop استفاده کنید. یک هنرمند که از نمایشگر سرفیس پرو ۸ و قلم هوشمند آن استفاده کرده، می‌گوید سری تیزتر این قلم نسبت به نسل قبل باعث آسان‌تر شدن استفاده از آن و پاسخ‌پذیرتر شدنش شده است. ضمناً این قلم با تمام محصولاتی که امروز مایکروسافت معرفی کرده کار می‌کند. این شامل سرفیس پرو ۸، سرفیس گو ۳، سرفیس پرو ایکس و سرفیس دوئو ۲ می‌شود.

قلم Slim Pen 2 مایکروسافت

ما هنوز اطلاعی از قیمت و تاریخ عرضه قلم اسلیم پن ۲ نداریم، اما واضح است که مایکروسافت این قلم هوشمند را به اکوسیستم محصولات سرفیس آمیخته است.

منبع گجت نیوز

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن