علم و دانش

قرعه کشی محصولات ایران خودرو انجام شد+جدول برنده شدگان قطعی

قرعه کشی محصولات ایران خودرو انجام شد+جدول برنده شدگان قطعی

اولین سری قرعه کشی محصولات ایران خودرو در روز شنبه ۱۷ خرداد ۹۹ به انجام رسید و جدول برنده شدگان قطعی خودروهای فروش فوق العاده اعلام شد.

امروز شنبه ۱۷ خرداد ۹۹ مراسم قرعه کشی محصولات ایران خودرو انجام شد که پس از پایان این مراسم اصغر حق پناه، معاون مهندسی سازمان و سیستم‌های ایران خودرو اعلام کرد به طور کلی از تاریخ ۴ خرداد تا پایان وقت اداری ۱۴ خرداد ۹۹ حدود ۵ میلیون و ۲۷۳ هزار و ۸۵۶ نفر با ورود به سایت ایران خودرو مراحل ثبت نام را انجام دادند.

معاون مهندسی سازمان و سیستم‌های ایران خودرو در ادامه بیان کرد ثبت نام کنندگان در روز ۷ خرداد ۹۹ مراحل انتخاب خودرو را انجام دادند که به طور کلی حدود ۴ میلیون و ۷۴۴ هزار و ۹۸۴ نفر موفق شدند با ورود به سامانه فروش اینترنتی ایران خودرو خودرو مورد نظر خود را انتخاب کنند. همچنین از این تعداد ثبت نام کنندگان حدود ۳۸۴ هزار و ۸۳۱ نفر به دلیل نداشتن شرایط لازم از طرح قرعه کشی حذف شدند؛ در واقع ۳۹ هزار و ۱۸ نفر از این تعداد در طرح فروش سایپا هم شرکت کرده بوده و ۳۴۵ هزار و ۸۱۳ نفر نیز دارای یک پلاک فعال بودند. به طور کلی ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ ثبت نام کننده غربال شده و در قرعه کشی شرکت داده شدند.

انجام قرعه کشی محصولات ایران خودرو

اصغر حق پناه در ادامه بیان کرد امروز در مراسم قرعه کشی محصولات ایران خودرو نهادهای نظارتی و رسانه‌ها حضور داشتند که مراسم قرعه کشی مربوط به فروش فوق‌العاده عید سعیط فطر ۱۵ هزار دستگاه محصولات این شرکت در ساپکو انجام شد. وی افزود از میان ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۱۵۳ نفر ثبت نام کننده در این طرح، حدود ۳۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر خودرو رانا، ۲ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۹۰۱ نفر خودرو پژو پارس، ۱ میلیون و ۵۰ هزار و ۴۵۳ نفر خودرو پژو ۲۰۶ معمولی و ۵۹۹ هزار و ۴۰۲ نفر نیز خودرو پژو ۴۰۵ اس ال ایکس را برای خرید انتخاب کردند.

جدول برنده شدگان قطعی

  • برندگان قطعی از طریق ارسال پیامک به مشتری اطلاع‌رسانی خواهد شد.
خودرو تعداد متقاضی برنده شدگان قعطی
رانا ۳۲۵ هزار و ۳۹۷ نفر ۶۳۰ نفر
پژو ۴۰۵ اس ال ایکس ۵۹۹ هزار و ۴۰۲ نفر ۴ هزار نفر
پژو ۲۰۶ تیپ ۲ ۱ میلیون و ۵۰ هزار و ۴۵۳ نفر ۶ هزار و ۳۷۰ نفر
پژو پارس ال ایکس ۲ میلیون و ۳۸۴ هزار نفر ۴ هزار نفر

لیست برندگان قرعه کشی

لینک منبع: گجت نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا