تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۸:۵۵
کد خبر : 9860

فیلم‌های سینمایی در جشن انقلاب

فیلم‌های سینمایی در جشن انقلاب

فیلم‌های سینمایی در جشن انقلاب شبکه‌های سیما در جشن بزرگ انقلاب، فیلم‌هایی با حال و هوای انقلابی آماده کرده و پخش می‌کنند. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «عملیات سری»، «آنچه گذشت»، «چراغ‌های ناتمام»، «ایستاده در غبار»، «دست‌های کوچک قلب های بزرگ»، «ترم زمستانی»، «فصل آخر»، «توماس و دوستان دنیای بزرگ، ماجراجویی‌های بزرگ»، «نبرد خلیج فارس ۲»، «پزشک آفریقایی»، «شکار» به کارگردانی «مجید جوانمرد»، «باج»، «من غول پیکرها را کشتم»، «ریشه‌ها ـ نسل بعدی ـ ۳»، «یک گزارش واقعی» و «مارسی» سه شنبه ۲۲ بهمن‌ماه مصادف با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.
عملیات سری به روایت شبکه ۱
فیلم تلویزیونی «عملیات سری» به کارگردانی «محمدرضا ورزی»، سه شنبه ۲۲ بهمن‌ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: در ماه‌های پایانی عمر رژیم طاغوتی شاه در ایران، مردم به خیابان‌ها می‌ریزند تا مخالفت خود را با حکومت شاهنشاهی ابراز کنند. دولت آمریکا ش..

فیلم‌های سینمایی در جشن انقلاب

شبکه‌های سیما در جشن بزرگ انقلاب، فیلم‌هایی با حال و هوای انقلابی آماده کرده و پخش می‌کنند.

فیلم‌های سینمایی در جشن انقلاب – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «عملیات سری»، «آنچه گذشت»، «چراغ‌های ناتمام»، «ایستاده در غبار»، «دست‌های کوچک قلب های بزرگ»، «ترم زمستانی»، «فصل آخر»، «توماس و دوستان دنیای بزرگ، ماجراجویی‌های بزرگ»، «نبرد خلیج فارس ۲»، «پزشک آفریقایی»، «شکار» به کارگردانی «مجید جوانمرد»، «باج»، «من غول پیکرها را کشتم»، «ریشه‌ها ـ نسل بعدی ـ ۳»، «یک گزارش واقعی» و «مارسی» سه شنبه ۲۲ بهمن‌ماه مصادف با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

عملیات سری به روایت شبکه ۱

فیلم تلویزیونی «عملیات سری» به کارگردانی «محمدرضا ورزی»، سه شنبه ۲۲ بهمن‌ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: در ماه‌های پایانی عمر رژیم طاغوتی شاه در ایران، مردم به خیابان‌ها می‌ریزند تا مخالفت خود را با حکومت شاهنشاهی ابراز کنند. دولت آمریکا شخصی به نام «سرهنگ هایزر» را به ایران می‌فرستد تا عملیات سری در ایران انجام دهد. «هایزر» با پشتیبانی سالیوان که سفیر وقت آمریکا در تهران است به صورت مخفیانه وارد ایران می‌شود. همزمان «شاه» هم «بختیار» را به عنوان نخست وزیر انتخاب می‌کند. «هایزر» با سران ارتش ملاقات کرده و آنها به پشتیبانی از دولت «بختیار» تهییج می‌کند. از طرفی «سالیوان» هم مکرراً نزد شاه رفته و او را به خروج از ایران تشویق می‌کند. «شاه» به بهانه درمان بیماری از ایران خارج می‌شود و «بختیار» هم با سران ارتش سر ناسازگاری می‌گذارد و …

«حسین نورعلی»، «امیریل ارجمند»، «سعید نیکپور» و «مهراوه شریفی‌نیا» در فیلم تلویزیونی «عملیات سری» هنرنمایی کرده‌اند.

چراغ‌های ناتمام روی آنتن شبکه ۲

فیلم تلویزیونی «آنچه گذشت» به کارگردانی «رضا بهشتی»، سه‌شنبه ۲۲ بهمن‌ماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

قصه این فیلم درباره «محمود غلامی» مردی عائله‌مند است که روزگار خود را به کار بنایی می‌گذراند. بر اثر پیش آمدی، نادانسته وارد فعالیتی انقلابی می‌شود و توسط ساواک دستگیر می‌شود. مأمور ساواک که متوجه سادگی و زودباوری محمود شده تصمیم می‌گیرد از «محمود» به عنوان عنصری نفوذی برای تخریب گروهی انقلابی و دستگیری چند نفر از کسبه و روحانیونی که در فعالیت‌های انقلابی شرکت دارند استفاده کند. اما …

«محمود پاک‌نیت»، «بهرام ابراهیمی»، «هادی دیباجی» و «طاهره علوی» در تله فیلم «آنچه گذشت» بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «چراغ‌های ناتمام» به کارگردانی «مصطفی سلطانی»، سه‌شنبه ۲۲ بهمن‌ماه ساعت ۲۴ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم درباره نویسنده‌ای پایبند به باورهای اعتقادی است که به دنبال مضمونی مرتبط با باورهایش می‌گردد.

«مجید صالحی»، «شقایق فراهانی»، «حسین مهری»، «الهام نامی»، «حسین ملکی» و «داریوش ارجمند» در فیلم سینمایی «چراغ‌های ناتمام» ایفای نقش کرده‌اند.

ایستاده در غبار به روایت شبکه ۳

فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» به کارگردانی «محمد حسین مهدویان»، سه شنبه ۲۲ بهمن‌ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: «احمد متوسلیان» که دوران نوجوانی‌اش را در سکوت گذرانده و اکنون بزرگ تر شده، فرمانده لشکری می‌شود که باید در دروازه‌های خرمشهر با دشمن بجنگند. اما سرنوشت او فرسنگ‌ها دورتر از مرزهای ایران رقم می‌خورد.

«هادی حجازی‌فر»، «امیرحسین هاشمی»، «سوده ازقندی»، «فرهاد فداکار» و «عماد محمدی» در فیلم سینمایی «ایستاده در غبار» ایفای نقش کرده‌اند.

ترم زمستانی از شبکه ۵

انیمیشن سینمایی «دست‌های کوچک قلب های بزرگ» به کارگردانی «میترا عبدی و علی صمیمی‌راد»، سه‌شنبه ۲۲ بهمن‌ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

داستان این انیمیشن مربوط به حمله ناو وینسنت به هواپیمای مسافربری ایرباس ایران است که همراهان این ناو تحت سرپرستی شیطان قرار دارند و با ترفندهای مختلف در صدد آسیب‌رساندن به بچه‌های نقاط مختلف دنیا می‌باشند اما …

فیلم تلویزیونی «ترم زمستانی» به کارگردانی «رضا بهشتی»، سه‌شنبه ۲۲ بهمن‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

این فیلم داستان جوانی دانشجو در سال‌های پیش از انقلاب را روایت می‌کند که پس از مدتی سکونت در خارج از کشور به ایران باز می‌گردد. او به دنبال دوست صمیمی و قدیمی‌اش می‌گردد؛ اما متوجه می‌شود که تمام آثار وجودی دوستش را پاک کرده‌اند. جوان دانشجو که کنجکاو شده به جست‌و‌جوی خود ادامه می‌دهد و ….

«هومن سیدی»، «حمید مظفری»، «فریبا متخصص» و «رسول نجفیان» در این فیلم بازی کرده‌اند.

فصل آخر از شبکه شما

فیلم تلویزیونی «فصل آخر» به کارگردانی «اسماعیل فلاح پور»، سه‌شنبه ۲۲ بهمن‌ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان «فصل آخر» در زمان حال می‌گذرد و فلاش‌بکی به دوران گذشته و سال ۱۳۵۶ دارد. این تله‌فیلم داستان دختری را روایت می‌کند که یکی از کتاب‌های پدرش را که نویسنده بوده است مطالعه می‌کند و با حقایقی تکان‌دهنده مواجه می‌شود. اتفاقات این داستان در دوران معاصر می‌گذرد و مطالب کتاب، شخصیت‌های داستان را در فضای سال۱۳۵۶ قرار می‌دهد. دختر نویسنده کتاب که داستان نوشته شده پدر را می‌خواند، به دنبال مادرش می‌گردد که قبل از انقلاب دچار حادثه شده است و همدیگر را گم کرده‌اند. او با خواندن کتاب و پیدا کردن شخصیت‌های داستان …

«هوشنگ توکلی»، «فقیهه سلطانی»، «فرحناز منافی‌ظاهر» و «پرویز شفیع‌زاده» در این فیلم بازی کرده‌اند.

اخبار جعبه جادو|خواننده فراموش‌شده دهه ۱۳۶۰ و محمد کاسبی به تلویزیون می‌آیندجایزه سینمایی ققنوس به گام نهم رسید/ چرا تلویزیون برای سینما جریان‌سازی نمی‌کند؟پژمان جمشیدی از "خط فرضی" سینما تا "زیر خاکی" تلویزیون/ راه نجات کمدی، فیلمنامه است

ماجرای توماس به شبکه کودک آمد

فیلم سینمایی «توماس و دوستان دنیای بزرگ، ماجراجویی‌های بزرگ» به کارگردانی «دیوید استوتن»، سه‌شنبه ۲۲ بهمن‌ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: «توماس»، برای تحقق رویاهایش سودور را ترک می‌کند. این سفر ماجراجویانه توماس را مجبور به عبور از صحراها، جنگل‌ها و کوهستان‌های خطرناک می‌کند که …

نبرد خلیج فارس۲ در شبکه امید

انیمیشن سینمایی «نبرد خلیج فارس ۲» به کارگردانی «فرهاد عظیما»، سه‌شنبه ۲۲ بهمن‌ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان اصلی این انیمیشن از جایی شروع می‌شود که یکی از نیروگاهای برق هسته ایران توسط موشک آمریکایی مورد هدف قرار می‌گیرد و جنگ سنگینی بین نیروهای آمریکایی و نیروهای ایرانی در خلیج فارس رخ می‌دهد. نبرد در دریا بین ناوهای ایرانی و آمریکایی شدت پیدا می‌کند. یکی از کشتی‌های ایران با ناوگان تا دندان مسلح آمریکایی مواجه می‌شود، فرمانده کشتی ایرانی که شباهت زیادی به «حاج قاسم سلیمانی» دارد، تعداد رزم ناوهای آمریکایی را بسیار بیشتر می‌بیند، متوجه می‌شود که ….

یک گزارش واقعی در شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «پزشک آفریقایی»، «شکار» به کارگردانی «مجید جوانمرد»، «باج»، «من غول پیکرها را کشتم»، «ریشه ها ـ نسل بعدی ـ ۳»، «یک گزارش واقعی» به کارگردانی «داریوش فرهنگ» و «مارسی»، سه‌شنبه ۲۲ بهمن‌ماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

لینک منبع

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.