علم و دانش

فعالیت سرویس پست الکترونیک هواوی PetalMail به صورت آزمایشی آغاز شد

فعالیت سرویس پست الکترونیک هواوی PetalMail به صورت آزمایشی آغاز شد

فعالیت سرویس پست الکترونیک هواوی PetalMail به صورت آزمایشی آغاز شد تا این شرکت چینی بتواند سرویس جیمیل را با سرویس انحصاری خود جایگزین کند.

هواوی در یک سال گذشته تلاش زیادی برای راه‌اندازی و توسعه خدمات موبایلی خود انجام داده است و طبق آماری که به تازگی منتشر شده، این سرویس‌ها در حال حاضر ۵۳۰ میلیون کاربر ماهانه دارد. سرویس های موبایلی هواوی (HMS) اقدام به انتشار برنامه‌های همانند Petal Search و Petal Maps کرده است. بد نیست بدانید که هواوی در گذشته برای تعدادی از نمادهای تجاری همانند سرویس پرداخت و فروشگاه Petal هم درخواست‌هایی را ارائه کرده بود.

هم اکنون گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهند که هواوی، یک گام رو به جلو برداشته و در حال جایگزین کردن سرویس جیمیل با سرویس انحصاری خود، یعنی PetalMail است. شرکت هواوی در مرحله تست @PetalMail.com قرار دارد.

هواوی PetalMail

همانطور که در تصویر هم مشخص است، پس از ثبت نام و تایید شماره تلفن همراه می‌توانید وارد صفحه مربوط به PetalMail شوید. عملکرد این سامانه کاملا ساده بوده و فاقد هرگونه طراحی اضافه است.

هواوی PetalMail

در اکتبر سال گذشته میلادی و در کنفرانس جهانی Mate 40، هواوی تعدادی از برنامه‌های جدید همانند Petal Search و Petal Maps را برای کاربران خارجی خود، راه‌اندازی کرده بود. Petal Search یک موتور جستجوی جهانی بوده و از روش‌های مختلف پشتیبانی می‌کند، Petal Maps نیز یک برنامه نقشه مانند Google Maps است که عملکرد قابل توجهی از خود به نمایش گذاشته است.

هواوی Petal Search

هواوی PetalMail

موتور جستجوی هواوی خدمات جستجوی خود را در قالب ۲۰ دسته‌بندی مختلف و بیشتر از ۱۷۰ کشور و منطقه در جهان ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند اطلاعات مختلف و مورد نیاز خود را پیرامون برنامه‌ها، اخبار، فیلم‌ها، تصاویر، خرید، مسافرت، بلیط هواپیما، هتل‌ها، موسیقی، خدمات محلی و سایر موارد از Petal Search کسب کنند. همچنین این موتور جستجو از ۵۰ زبان پشتیبانی می‌کند.

توجه داشته باشید که Petal Search، جستجوی برنامه‌ها از منابع شخص ثالث و سپس دانلود و نصب فایل‌های APK را ساده می‌کند. در صورتی که برنامه در AppGallery در دسترس قرار نداشته باشد، کاربر به مسیر فروشگاه هدایت خواهد شد و در غیر این صورت، آن‌ها برای بارگیری و نصب به یک پلتفرم شخص ثالث همانند APKPure یا حتی کافه بازار هدایت می‌شوند. عملکرد جستجوی تصاویر Petal Search هم به کاربران اجازه می‌دهد تا تصویربرداری کنند یا از تصاویر برای جستجو استفاده کنند؛ در حقیقت کاربران می‌توانند برای جستجوی حیوانات، افراد، مناطق دیدنی، کالاها و سایر موارد از تصاویر استفاده کنند. در عین حال، قابلیت جستجوی صوتی Petal Search هم با پشتیبانی از زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، عربی و… کارایی و عملکرد بسیار خوبی دارد.

هواوی Petal Maps

هواوی PetalMail

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که می‌توانید در سری هواوی Mate 40 پیدا کنید، Petal Maps است. این سرویس در بیشتر از ۱۴۰ کشور و منطقه خارج از چین کاربرد داشته و در دسترس قرار دارد. این سرویس می‌تواند خدماتی همانند موقعیت‌ روی نقشه، ناوبری رانندگی و شرایط جاده‌ها را در زمان واقعی ارائه کند. کاربران این امکان را دارند تا هنگام رانندگی، فقط با فرمان حرکتی دست خود نمای مسیر پیمایش و رابط کاربری نقشه را تغییر دهند. همچنین کاربران می‌توانند وضعیت حرکت اتوبوس‌ها را هم در زمان واقعی از طریق Petal Maps، دنبال کنند. این قابلیت فقط در برخی از شهرها وجود دارد و به کاربران کمک می‌کند تا به راحتی بتوانند برنامه‌های سفر خود را مدیریت کنند. در حال حاضر Petal Maps از پخش صدای ناوبری با زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، چینی و… پشتیبانی می‌کند.

هواوی را باید به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در فناوری معرفی کرد که همواره از ایده‌های جدید حمایت کرده و برای تحقق آن‌ها، تلاش کرده است.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.لینک منبع: گجت نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن