فرهنگی

فراخوان طراحی نمای پردیس فرهنگی هنری مهرسان منتشر شد

فراخوان طراحی نمای پردیس فرهنگی هنری مهرسان منتشر شد

پردیس فرهنگی هنری مهرسان با همراهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و انجمن مفاخر معماری ایران، مسابقه طراحی پوسته بیرونی نمای این پردیس را برگزار می‌کند.

فراخوان طراحی نمای پردیس فرهنگی هنری مهرسان منتشر شد – اخبار فرهنگی –

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، براساس این فراخوان از طراحان، معماران، کارشناسان، دانشجویان و آحاد علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا طرح پیشنهادی خود را بر اساس موازین معین ارائه کنند.

شاخصه‌های ارزیابی آثاری که برای بازطراحی نمای پردیس فرهنگی هنری مهرسان ارسال می‌شود، خلاقیت و نوآوری در طرح پیشنهادی، توجه به اصول فنی و اجرایی و اقتصادی، در نظر داشتن پایداری و استواری سازه نما و توجه به محیط پیرامون، بافت شهری و شرایط اقلیمی است.

همچنین ارتباط طرح با اهداف فرهنگی و هنری پردیس مهرسان و حفظ هویت مجموعه، توجه به پرسپکتیو و نورپردازی شب و بهره‌برداری از فناوری جدید نورپردازی سه بعدی، توجه به قابلیت اتصال نمای جدید به سازه موجود و در نظر داشتن دید ناظر و منظر محوطه ورودی نیز از شاخصه‌های ارزیابی آثار خواهد بود.

آخرین مهلت ارسال آثار پنجشنبه ۲۴ بهمن ماه است؛ بررسی، ارزیابی و انتخاب آثار برگزیده از ۲ تا ۵ اسفند ۱۳۹۸ برگزار و نتایج نیز ۱۰ اسفند سال جاری اعلام می‌شود.

فرنوش نکوئی دبیر این فراخوان و حسین رفیعیان، امیر عبدالحسینی و علیرضا قهاری هیأت انتخاب آثار را تشکیل می‌دهند؛ داوری آثار منتخب نیز توسط ابراهیم حقیقی، حسین رفیعیان، امیر عبدالحسینی، علیرضا قهاری و مجتبی موسوی انجام می‌شود.

به طرح برگزیده دیپلم افتخار همراه با ۱۵۰ میلیون ریال جایزه نقدی تعلق می‌گیرد و به ۵ طرح منتخب نیز لوح تقدیر و مبلغ ۲۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد.

پردیس مهرسان به آثاری که توسط هیأت انتخاب مورد نظر قرار گیرد، گواهی شرکت با تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اهدا می‌کند.

مدارک مورد نظر برای ارائه در فراخوان عبارت از: روند طراحی و معرفی ایده طراحی، معرفی مواد و مصالح به کار رفته در طرح، پرسپکتیو نورپردازی شب، پرسپکتیو روز، جزئیات نحوه اتصال پوسته جدید به سازه موجود نما، پرسپکتیو دید انسانی‌نما در قالب فایل DWG، ترسیم فنی نما و روش‌های پیشنهادی.

شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را با مراجعه حضوری به دبیرخانه واقع در ابتدای خیابان کارگر شمالی، بالاتر از خیابان فرصت، پردیس فرهنگی هنری مهرسان تحویل دهند. برای این منظور، ارائه فایل بر روی لوح فشرده همراه با مشخصات صاحب اثر از جمله شماره تماس و ایمیل الزامی است. همچنین ارسال فایل و موارد درخواستی از طریق ایمیل [email protected] نیز ممکن خواهد بود.

آل‌مظفر: تاکنون مدیرکل مرکز هنرهای تجسمی را ندیده‌ام!روایتی تازه از کشتار مظلومانه شیعیان در نیجریه+موشن‌گرافیکپوستر جدید خانه طراحان برای شیخ ابراهیم زکزاکی+عکس

انتهای پیام/

لینک منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن